בלוג הפלטות החדשות של מאק – #MACGIRLS

הפלטות החדשות של מאק – #MACGIRLS

היייייי גיייייייזזז!!!

מאז ומתמיד מאק שירת את הקהל המקצועי בעולם האיפור. בקיץ האחרון מאק השיקו 6 פלטות מגניבות עם אישיות משל עצמן! אני מאוד שמחה לראות שמאק רואים שגם בחובבי איפור אפשר להשקיע ולא רק באנשי מקצוע.

שיחקתי עם 2 פלטות-Power Hungry  ו-Fashion Fanatic, ואני חייבת לציין שאני מאוד מרוצה! אי אפשר להתעלם מהמאמץ בעיצוב האריזות: צבעים, השמות של הפלטות, וגם הפלסטיק ששומר על הצלליות! (אני יודעת שזה נשמע שולי) אבל תאמינו לי, שגם במגן הפלסטיק השקיעו שהדפיסו את השמות של הצליליות בצורה מעוגלת (וזה לא זול בכלל…)

פלטת Power Hungry כוללת צלליות בגוונים מאוד נטרלים ויפים, רק שבעיניי היה חוסר בגיוון של גוונים. שלא תחשבו שלא אהבתי! בנפרד הצבעים מהממים, פשוט לדעתי אי אפשר ליצור מגוון של לוקים מהפלטה הזו ספציפית, שזו הסיבה העיקרית שרוכשים פלטה.

עוד דבר, אם תסתכלו היטב על הסווטצ׳ים, אתן תראו שיש צללית שכמעט לא רואים על הזרוע שלי…

בעיקרון יותר נהניתי להשתמש ב- Fashion Fanatic  ואני אגיד גם למה.

בפלטה הזאת, יש הרבה יותר מגוון של צליליות, שזה אחד הפרטים החשובים ביותר שרוכשים פלטה. הרגשתי שאני יכולה להגיע להרבה יותר לוקים בהשוואה לפלטה הקודמת. הצבעים יפיפיים רק הפיגמנט של הצללית זהב לא עמד בציפיות שלי. אבל ראיתן את הצלילית הפיושה הכי אהובה עליי, “Fashion Fanatic”?!

 

לסיכום, שאני משווה בין 2 הפלטות אהבתי יותר את הפלטה הוורודה במיוחד בגלל המגוון של לוקים שאני יכולה להגיע אליהם שלא בהכרח הרגשתי בפלטה הנטרלית.

 

מחיר: 249 ש׳׳ח