בלוג מה עלייך לעשות כדי שהאיפור שלך יהיה עמיד יותר .

מה עלייך לעשות כדי שהאיפור שלך יהיה עמיד יותר .

תמיד שאלו אותי מה יגרום לאיפור שלי להיות עמיד,מה יגרום למייקאפ שלי לא להתפרק, כי אני מבינה איזה מבאס זה להשקיע ולהתאפר מול המראה ואאחרי כמה שעות שום דבר לא במקום.אז יש כמה דברים שתורמים לכך שהאיפור יישאר במקום ויחזיק מעמד זמן רב יותר על העור, והכי חשוב בצורה יפה. הנה כמה נקודות שיעזרו לך

הכנת העור: הכנה נכונה של העור לפני מריחת האיפור יכולה גם לעזור לאיפור להישאר במקום. נקו את הפנים היטב, העניקו לחות מספקת והשתמשו בפריימר מתאים ליצירת קנבס חלק להנחת איפור.

שימוש בפריימר, מריחת פריימר לאיפור יוצרת בסיס חלק לבסיס ועוזרת לו “להידבק” טוב יותר לעור. פריימרים עוזרים גם לשלוט בהפרשת השומן של העור, למזער את מראה הנקבוביות, ומספקים מחסום בין העור לאיפור, וככה מאריכים את אורך העמידות שלו. (כמו הפריימר במותג שלי,שבנוסף לכל יתרונות הטיפוח שלו, גם מדביק את האיפור, גם נותן מראה של צמצום נקבביות וגם מאזן את שמנוניות העור)

מוצרים איכותיים, בחירת מוצרי איפור איכותיים יכולה לעשות הבדל משמעותי בזמן שהם נשארים במקום. חפשי פורמולות עמידות,שנועדו לעמוד בפני גורמים סביבתיים ולשמור על שלמותן לאורך כל היום,במיוחד למזג האוויר הישראלי.

אביזרים נכונים, מריחת איפור נכונה יכולה גם היא לתרום לאריכות חייו. השתמשי במברשות מתאימות או, ספוגית כדי להבטיח מריחה אחידה ומדויקת. טכניקות כמו טפיחות במקום מריחה.(לדוגמא במותג שלי,המברשות הן משיער סינטטי שמתאימות גם למוצרים יבשים וגם למוצרים רטובים)

טכניקות שכבות, שכבות מוצרים באופן אסטרטגי יכול לשפר את אורך החיים שלהם. לדוגמה, מריחת סומק או קרם כבסיס ומעליו שימוש בגרסת אבקתית עוזרת לצבע להישאר חי ולהחזיק מעמד זמן רב יותר.

פודרה לקיבוע, הנחת איפור בשכבה דקה של פודרה מסייעת לספיגת עודפי שומן ולקיבוע של המוצרים. זה יכול גם לעזור למראה מאט של העור ולשפר את אורך החיים של בסיס, ומוצרי בסיס אחרים.

תרסיס קיבע, שימוש בספריי קיבוע לאחר מריחת האיפור יכול לעזור לנעול אותו במקום. תרסיסי הקיבוע מכילים בדרך כלל מרכיבים שעוזרים לאטום את האיפור, למנוע כתמים או דהייה, ולספק גימור מט או מבריק, בהתאם למראה הרצוי.

הימנעי מלגעת או לשפשף את הפנים שלך לאורך היום, שכן זה יכול להפריע לאיפור ולגרום לו לדהות או להכתים. במידת הצורך, טפחי בעדינות את העור עם טישו במקום לשפשף.

בשימוש עם טכניקה נכונה, מוצרים אייכותים, פריימר והכנה טובה של העור בשגרת האיפור שלך, תוכלי לשפר את עמידותו של האיפור שלך, להבטיח שהוא יישאר במקומו לזמן ארוך יותר, גם בתנאים מאתגרים.