בלוג דרמולוג׳יקה פריקלנס באלם

דרמולוג׳יקה פריקלנס באלם

היי גיייייז!

אני ממש אוהבת תכשירי קדם ניקוי, אני חושבת שזו דרך מעולה להסיר איפור, במיוחד איפור כבד. תכשיר קדם ניקוי הוא מוצר שמסיר את האיפור ואז ממשיכים לשלב הבא של ניקוי אמיתי של העור.

עד עכשיו היה לדרמלוג׳יקה תכשיר קדם ניקוי (Precleanse) אשר מבוסס על שמן להסרת איפור- על עור יבש, מוזגים את השמן בידיים ומעסים אותו על עור הפנים ולאחר שמוסיפים מים החומר מתחלב ומסיר את האיפור. זה עבד טוב, הוא הסיר את האיפור אבל לא לגמרי, ויצא לי לנסות תכשירי קדם ניקוי מחברות אחרות שפעלו יותר טוב לטעמי.

שמחתי מאוד לקבל את ההזדמנות לנסות את המוצר החדש של דרמלוג׳יקה.


המוצר מגיע עם כפפת ניקוי, שמים ישירות על הכפפה או על כף היד, מעסים על עור יבש בתנועות מעגליות ומוסיפים מים ליצירת תחליב (אמולסיה). הכפפה הרגישה נעים על העור, פשוט הרגשתי שהחומר סמיך מידי ונתקע בתוך הסיבים של הכפפה ונאלצתי להוסיף עוד ועוד חומר. ניסיתי שוב עם עיסוי בידיים והעדפתי את זה יותר. אני מעריכה את החשיבה של עיצוב הכפפה, זה נוח לשימוש, הגייני וקל לניקוי אבל לצערי, לי אישית זה פחות עובד עם הבאלם, לכן אני ממליצה להשתמש בידיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הרגשתי שלסיים את ניקוי העור עם מים בלבד לא מספיק (כפי שפורט בהוראות) ואני בדרך כלל מעדיפה לסיים את הניקוי עם מגבת לחה בכל מקרה כך שלא מפריע לי. עוד דבר ששמתי לב, זה שזה שרף לי בעיניים, והעיניים שלי לא רגישות. כשהשתמשתי בתכשירי קדם ניקוי אחרים העיניים לא שרפו לי, אפילו אם פריקלנס לא מיועד לניקוי העיניים.

התרשמתי מאד מהיכולת של הפריקלנס באלם החדש של דרמלוג׳יקה בהסרת איפור. הוא הסיר את האיפור שלי היטב (בעיניי יותר טוב מהמוצר הקודם) הוא קל לשימוש, הטקסטורה של החומר נעימה מאוד והעור מרגיש נקי ורענן. והכי חשוב – לא מייבש את העור, לכן אני מאוד ממליצה עליו!

האם יצא לכן להשתמש בפריקלנס החדש? אשמח לשמוע בתגובות!

ציון שלי: 8.5/10