בלוג קונסילרים שניסיתי החודש

קונסילרים שניסיתי החודש

היי גיייייז!!!

חשוב לי להשוות מוצרים מחברות שונות כדי להראות לכן איכות וטווח מחירים. נכון שכיף לדעת שיש לפעמים מוצרים נגישים ואיכותיים יותר מהמוצרים של חברות היוקרתיות? 

כולכם יודעים שאני מאוד מתחברת הקולקצית ה-Infaillible של חברת לוריאל. הם הוציאו פלטה מעולה שבעיניי מוצר חובה לכל תיק איפור. הפלטה כוללת שלושה קונסלירים ושני קורקטורים. רק דבר אחד שהייתי משנה! הקהל הישראלי נוטה לכהויות מתחת לעיניים ומומלץ להשתמש בקורקטור כתמכתם כדי לנטרל את הסגלגלות (הייתי מחליפה את הקורקטור הסגול בקורקטור כתום) אני יודעת שאני אישית השתמש הקורקטור הירוק דיי הרבה החורף, אנשים עם גוון בהיר כמו שלי נוטים להאדים בתקופת החורף באזור האף ולחיים.

סקארה הוציאו קונסילרים קרמים מוצלחים מאוד, עם כיוסי גבוהה ויפה. מה שבלט בקונסילר הזה שיש לו אפקט מטשטש, שבעיניי זה השיג מאוד מוצלח לקונסילר ועוד יותר מזה, הקונסילר החזיק לי יום עבודה שלם.

ועכשיו אכזבה דיי מפתיעה, הקונסילר של בובי בראון Instant Full Cover Concealer. לא התחברתי מרקם שלו, הפורמולה בעיניי כבדה ומרוכזת מאוד עם חומר ולא קלה לעיבוד לתוך העור. הכיסוי גבוהה עד גבוהה אבל שוב, הוא לא נעים על הפנים, והחומר מתאסף בקימטותים תחת העין וזה ממש לא כיף…

רואים שאפשר לסמוך על חברות נגישות יותר? לא תמיד יש צורך להוציא הרבה כסף לאיפור איכותי!

מישהו גם ניסה את הקונסילרים האלו? אשמח לשמוע מה אתן חושבות בתגובות!!

מחירים:

19.90 ש׳׳ח: קונסילר קרם Sacara

175 ש׳׳ח: Bobbi Brown Instant Full Cover Concealer

מבצע בגילטי 66 ש׳׳ח: פלטה INFALLIBLE TOTAL COVER