אחרי הרבה זמן שלא היינו פה, זה נהיה אישי.

היי גייייז!

טוב היום אני פשוט יושבת וכותבת, מוציאה את כל הרגשות שעוברות עלי. לא תכננתי מה אני הולכת לכתוב אבל הרגשתי שמגיע לכן לדעת מה עובר עלי ולמה לא העלתי פוסטים כבר חודש.

קודם כל, חודש אוגוסט היה החודש הכי עמוס בעבודה שהיה לי מאז שהתחלתי עם יוטיוב. בחודש האחרון העברתי שני קורסים לשתי קבוצות של נערות מקסימות, מתוקות ומוכשרות. היה כיף מאד ותמיד כיף לי כשיש לי הזדמנויות להכיר עוד ועוד צופות שלי יותר לעומק. היה מפגשים נהדר בחיפה. היו לי כלות, היו סדנאות קבוצתיות וכמה פגישות ייעוץ אישיות עם צופות בוגרות שלי אוהבות ומפרגנות. עבדתי על התחתונים וגוזיות בכל הכוח שיספיקו לצאת לפני שנת הלימודים החדשה. אישרתי את הגרסה האחרונה למברשות האיפור שאני מפתחת (ובימים האחרונים אפילו הספקתי לאשר עוד מברשת אחת שחשבתי שאני אצטרך להשיק בילעדיה ובסוף היא תצא למכירה יחד עם השאר!) עיצבתי אריזות, התחלנו לעבוד עם מערכת לניהול חשבונות, סידרתי את המשרד החדש (עם המחשב החדש שקניתי לצורך העבודה). העלתי 11 סרטונים לערוץ הראשי ו-8 ולוגים לביהיינד דה בקשיז. היינו ביוון ובמדריד, צילמתי פרסומת למילקי, הפתעתי צופה בבית יחד עם אוזי, ויש משהו סופר סודי שאני מתה לספר לכן עליו אבל יצטרך לחכות עוד קצת! כל זה כשהמטפלת של ליה הבריזה לי כמה ימים עד שסוף סוף היא סיפרה לי שהיא מצאה עבודה אחרת ושהיא עוזבת אותי באמצע אוגוסט למרות שהיא הייתה צריכה לעבוד עד שליה נכנסת לגן בספטמבר!

אז כן, החודש הזה היה מטורף. הייתי חייבת לוותר על דברים פחות דחופים והבלוג לצערי היה צריך להמתין רגע בצד עד שאני אעלה לקצת אוויר.

במהלך החודש האחרון אני גם הבנתי שאני הרבה יותר רגישה ממה שחשבתי. אני בדרך כלל מתמודדת בסדר גמור עם תגובות לא נעימות שאני מקבלת ברשתות החברתיות אבל בפעם הראשונה מאז שיש לי את הערוץ, החלטתי לעצור את האפשרות להשאיר תגובות על סרטון שלי. בחיים לא עשיתי את זה ואפילו בחיים לא מחקתי תגובה (אלא אם כן היו שם קללות רציניות) כי תמיד אמרתי שלהגדיש את הכמה שניות כדי למחוק תגובה פשוט מאפשר לתגובה להשפיע עלי עוד יותר אבל הפעם פשוט לא יכלתי לקרוא את התגובות. אפילו שרוב התגובות היו תומכות ומפרגנות, המעט תגובות שרשמו לי דברים כמו ״זה גס להראות תחתונים בערוץ שלך״, ״נערות צופות בך״, ״זה לא חינוכי״, ״זה לא צנוע״ חדרו לי עמוק ללב וזאת הייתה הדרך הכי טובה בשבילי באותו רגע לעצור את הדמעות. פשוט למחוק כל זכר של התגובות של נשים שכל כך לא מבינות אותי ואת הסיבה שעבדתי כל כך קשה כדי להביא לצופות שלי מוצר שאני כל כך אוהבת בעיצובים ייחודיים שלי. אם משהיא חושבת שזה לא חינוכי או צנוע לדבר על חתיכת בד שכולן לובשות בכל גיל (אפילו ליה כבר לובשת תחתונים כשהיא בשמלות!) אז לצערי המקום שלה כנראה לא בערוץ שלי.

ברגע שליה תיכנס לגן יהיה לי הרבה יותר קל לחזור לצלם לכן סרטונים מקוריים בכל מיני נושאים שאני רוצה להגיע אליהם. נושאים שרלוונטים לנשים בכל הגילאים. בין אם זה אמהות, זוגיות, התבגרות, אופנה, DIY, ועוד. כן, יכול להיות שאני אדבר על המחזור, יכול להיות שאני אפילו אמליץ לכן על הטמפונים שאני משתמשת בהן! יכול להיות שאני אדבר על פוריות, אולי על תזונה, אני לא יודעת בדיוק כי עוד לא ישבתי לתכנן את התכנים. אבל אני כבר שנה בערך חושבת בראש על דברים שאני מתה להגיע אליהם.

הערוץ שלי התחיל כערוץ למדריכי איפור אבל אני בטוחה שרובכן תסכימו איתי שזה מזמן כבר לא רק ערוץ איפור. ככל שכמות הצופות שלי גדל (כרגע 65,000 בערוץ הראשי, מה?! WTF?!) והכרתי אותכן יותר ויותר הבנתי שהערוץ שלי מצליח להגיע לנשים מכל הגילאים וממש לתת להן מענה ועזרה לכל כך הרבה דברים. אני רואה את הקהילה שלנו, שבנינו יחד, כקבוצת תמיכה אחת גדולה שבו אנחנו יכולות לדבר על הכל. אנחנו חברות אחת של השנייה ולהרבה מכן אני כמו אחות גדולה ששם כדי לענות על שאלות על נושאים שלא תמיד נוח לדבר עליהן עם אחרות. כשפגשתי כמות גדולה ממכן בפעם הראשונה בביוטי סיטי לפני שנה, הבנתי שיש לי השפעה אדירה ואני צריכה לנסות להשתמש בכוח שלי לטוב. מאז הצבתי לעצמי יעד לבנות את הערוץ שלי כמקום להעצמת נשים והעלעת ביטחון עצמי ועצמאות של נשים. למי שזה לא מתאים, מוזמנת לעזוב. נוכל להיפרד כידידים. NO HARD FEELINGS. באמת, הכל טוב.

אני יודעת שאני לא מושלמת. אף אחד לא מושלם. וכן אני רק בן אדם. אני יודעת את זה, כי אני קמה בבוקר ורוצה עוד 5 דקות במיטה כל כך בן אדם אחר, אני מצחצחת שיניים ואליפו עושה פיפי כמו כל בן אדם אחר. אני גם מרגישה את אותם רגשות שאתן מרגישות אם זה שמחה, עצב, התרגשות, כעס, ביישנות, נבוחה, וכו׳. לפעמים אתן שוחכות את זה כי אתן רואות אותי בתור בן אדם מוכר. ואם אתה מוכר אז החיים שלך מושלמים, לא? אז לא. כמו כל האנשים אני דואגת לעתיד שלי ושל המשפחה שלי, עצובה על מצב הביטחוני בארץ וכועסת על יוקר המחייה. כל מה שקשה לכן, גם קשה לי. וכל מה שהמעליב אתכן גם מעליב אותי.

למרות שאני משתפשת איתכן כל כך הרבה, גם אני אוהבת פרטיות וחיים משפחתיים רגילים. במהלך הקיץ, הרבה אנשים מגיעים לטייל בתל אביב ופוגשים אותי ברחוב. זה כיף בשבילי גם לפגוש את הצופות שלי ואני אפילו מעודדת אתכן לבוא ולהגיד לי שאתן צופות, גם אם אתן מתביישות! אבל יש גם דרך לגשת אלי. זה לא נעים לי כשאני יושבת עם אנשים במסעדה ובאים לבקש תמונה כשאני באמצע הביס. זה לא מתאים כשאני בחוץ אם ליה והיא בעגלה בוכה ובנות באות אלי בצרחות ומבהילות אותנו עוד יותר. בחודש האחרון אני התחלתי להפנים שאני הפכתי להיות בן אדם מובר, והדברים האלו כנראה פשוט יקרו ואני צריכה ללמוד להתמודד איתם. אבל אם במקרה אתן קוראות את זה אני אשמח אם תנסו להיזכר בבקשה הקטנה שלי. תבואו, תתחבקו, תצטלמו.. אבל תפעילו שיקול דעת האם זה הזמן המתאים והמקום המתאים.

אני לא רוצה חס וחלילה להישמע שאני מתלוננת או לא מעריכה את האהבה שלכן והתמיכה לכן. אני כל הזמן מרגישה רע כשאני מדברת עם החברות שלי ששונאות את העבודה שלהן ואני כזה בלב ״איזה כיף לי שהגיעתי בטעות לעסוק בתחביב שלי״. ולא הייתי יכולה להפוך את זה לעיסוק העיקרי שלי בעלדיכן. גם מי שאיתי כבר שלוש שנים, וגם מי שהצטרפה רק השבוע! אני יודעת שמה שעובר עלי כרגע זו ברכה אמיתית שאני רק מאחלת שכל אחת מכן תמצאו את התחום שיגרום לכן להרגשת סיפוק שאני מרגישה ממכן.

אני מניחה שאני מספרת את כל זה כי אני מרגישה שיש צד של הדברים שאולי אתן לא רואות ואני תמיד הבטחתי לכן שאני אהיה 100% אמיתית בהכל. ואני מניחה שאני רוצה איפשהו שתדעו שהחיים שלי ממש לא מושלמים למרות שאולי לפעמים זה נראה ככה.

בגלל ההתקדמות שלי ביוטיוב אני החלטתי שאני מפסיקה לעבוד בתור מאפרת פרילנסלרית (חוץ מכלות פה ושם אם יתאפשר לי). הסיבה לכך זה שפשוט אני צריכה להתחייב לתאריך מראש וזה באמת כבר לא אפשרי. כל הזמן יש משהו, נסיעה לחו״ל, הפקות שמעכשיו לעכשיו. במדינה הזאת הכל נעשה ברגע האחרון ואני לא יכולה כבר להתחייב ללקוחות. זה עצוב לי לא רק כי אני כל כך אוהבת לאפר נשים אחת על אחת, אבל גם כי זה הופך את החיים שלי לעוד יותר ״בודדים״. אני לא יודעת כמה אתן מודעות לזה או אם בכלל אי פעם חשבתן על זה, אבל ״המקצוע״ הזה של להיות יוטיובר זה מקצוע ממש בודד. אתה הרבה לבד, אתה מול המצלמה או המחשב. אתה לא עובד במשרד עם עוד אנשים, אתה לא פוגש אנשים ברכבת (כמו שהייתי אלופה בלהכיר חברות ברכת כשהייתי חיילת), ויותר מהכל לאט לאט את גם מאבדת הרבה חברות שהיו לך. מי שמצליחה בתחומה בטוח מבינה את זה כשאני אורמת שככל שאת מצליחה יותר יש לך פחות ופחות חברות אמיתיות. יש הרבה עיניין של תחרות (שאני חושבת מטומומת ומיותרת לגמרי, אבל היא קיימת), אנשים חדשים מפחדים לגשת אלייך ומניחים שאני ״סנובית״ או ״עפה על עצמך״, ובנוסף, יש אנשים שפשוט לא מתאים להם להיות חלק מהחיים המאד מתועדים האלה. אני יכולה להבין את כולן, ולכן אני לא כועסת על המצב, רק כן קצת עצובה שאם זה שאני גם מפסיקה לקבל לקוחות אני אהיה עוד יותר לבד.

ווואווו. הפוסט הזה הפך להיות הרבה יותר ארוך ממה שתכננתי ואפילו גלשתי למקומות שלא חשבתי שאני אגיע אליהם. אז שוב תודה שאתן כאן. איתי תמיד. עולם ה- "YouTube Famous״ הזה הוא כל כך חדש ואף אחד לא ידע איך להכין אותו אליו. אז אנחנו ממשיכות ללמוד את זה ביחד.

בקיצור, כל מה שבאתי להגיד בפוסט הזה זה שפוסטים, סקירות וכו׳ חוזרים. חחח!

אוהבת עד הירח ובחזרה.

אשלי

שתף פוסט

‫155 תגובות על הפסוט “אחרי הרבה זמן שלא היינו פה, זה נהיה אישי.

 • שיר איזן

  רק רציתי להגיד לך אם זה עוזר ומעודד שעבורי את מהווה איזה שהוא מודל לחיקוי והשראה, כיף לי לצפות בסרטונים שלך, כיף לי ללמוד ממך כל פעם מחדש ולשמוע מה את חושבת ואומרת, אומנם אני צופה בך ביוטיוב אך לפעמים אני רואה בך באמת סוג של "חברה" או אחות גדולה שמייעצת ונותנת טיפים.
  אני אומרת את זה ממקום של בחורה בת 22 שבאמת מעריכה את מה שאת עושה, אל תתני לכל הקנאים וצרי העין לקלקל לך כי כאלו תמיד יהיו,
  אני מחכה בדיוק כמו כל בנות ה14,15,16 והלאה לסירטונים שלך.
  אוהבת המון ❤

  הגב
 • קיילי

  אשלי את מדהימה! הפוסט הזה גרם לי להבין הרבה דברים לא ברורים בחיים שלך ואפילו זה עזר לי לחשוב עוד יותר על החיים שלי. מחכה כבר לכל הסקירות והפוסטים! (:

  הגב
 • טל

  אשלי,פשוט ריגשת אותי,לימדת אותי שלא כולם מושלמים ואם רוצים לרצות את כולם צריך גם לסבול,שקראתי את הפוסט שלך בכיתי,בכיתי שאת אמרת שאת בודדה ושאת נאלצת לוותר על אחד מהדברים שאת הכי אוהבת בעולם,אם הייתי יכולה לגרום לך להרגיש יותר טוב הייתי עושה את זה,אל תשכחי שקודם את צריכה לעשות מה שאת אוהבת ולא להרגיש שאת צריכה לרצות את כולם,אם משהו עוצר אותך או אפילו אנחנו,תמשיכי בדרכך,אנחנו רק רוצות שאת תהיי מאושרת

  הגב
 • מאיה

  לא רוצה לחפור יותר מידיי. אני בת 15 וצופה בך שנתיים. ובפוסט הזה גילתי כמה את מדהימה יותר מכל ולוג או סרטון. לפעמים צריך רק רגע, לכתוב מה יושב על הלב.
  ונכנסת לי ללב
  וקראתי את הפוסט עם דמעות בעיניים להבין מי את ומה את! תודה אשלי

  הגב
 • אופק בריטן

  וואו אשלי את לא מאמינה מה עשית לי בלב אני מרגישה שאני גרמתי לזה לקרות אני הגבתי לך שאת פחות בערוץ ובאמת אני צא מבינה את זה שאת לא משהו וירטואלי את בן אדם שעדיין נפגע שראיתי אותך במציאות אני כזה היתי כמו בחלום באמת! כאילו אמרתי מה אשלי הן אדם אמיתי ?!?! היא זזה היא אמיתית היא לא רק במחשב אני באמת זה כאילו שאני משפשפת את העיניים ולא חולמת זה באמת תחושה כזו ראיתי אותך בביוטי סיטי ולצערי כמו שאר הבנות שהיו לא יכלו לדבר איתך !!

  אני ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש מצטערת על מה שכתבתי לך באמת את לא יודעת מה עשית לי בלב!
  Love you

  הגב
 • מיתר קדם ❤️

  מלכה!! תמיד תלכי בדרך שלך, אף פעם לא תצליחי לרצות את כולם וזה בסדר.
  את לא חייבת לאף אחד כלום
  שבת שלום❤️

  הגב
 • ליאור

  את מהממת מבפנים ומבחוץ
  אני חייבת להגיד מאוד הופתעתי לראות שעשית ליין הלבשה תחתונה ופעם הראשונה שהודעת פשוט חייכתי היה לי כיף לראות שאת מרחיבה אופקים מגשימה חלומות ואנחנו עוזרות
  אני חייבת להגיד שאני חושבת שהסרטון לא שונה מזה שבנות הולכות מול חנות של חזיות ותחתונים,אנשים לא מתביישים לפתוח חנות של זה אז למה סרטון זה שונה … בכל אופן כל אחד בוחר במה לצפות ואם זה לא מתאים לבן אדם אז הוא יכול לבחור לעזוב
  אנחנו תמיד פו מאחורייך אוהבות ותומכות כל הדרך ובכל פנייה שתבחרי בכל דבר חדש שתרצי לנסות מבטיחות לשמור על ראש פתוח
  מבטיחות לכבד ולאהוב תמיד
  אוהבת אותך הכי בעולם ❤️XOXO

  הגב
 • נועה ציפלוביץ

  אשלי יקרה,
  אני כל כך התרגשתי מהמכתב האמיתי שלך וששיטפת אותנו אני פשוט לא הפסקתי להבין איזה שינוי מטורף את עשית לי בחיים.
  כל רגע שקראתי את המכתב התמלאתי באושר ובסיפוק הרגשתי שיש לי אחות גדולה שיכולה לספר לי דברים… הרגשתי כאילו מצאתי לי נפש תאומה.
  אני מאושרת כל כך כי בשנה הזאת עברתי המון משברים עם עצמי ופשוט ראיתי אותך ונתת לי שקט נפשי וביטחון עצמי.
  אני מודה שהיום אני יותר בטוחה בעצמי והכל בזכותך כי את עזרת לי להגיע למי שאני ומה שאני היום.
  אני כל כך מאושרת שיצא לי להכיר אותך כי את מדהימה אמיתית!
  הלוואי שיכלתי להכיר אותך יותר למרות שאני יודעת עלייך המון!
  אוהבת אותך ומעריכה אותך,
  נועה

  נ.ב
  נזכרתי שלא חשוב מה יאמרו עלייך תדעי שאת תמיד מושלמת ואני באמת באמת אוהבת אותך!

  הגב
 • בקשית פוראבר !

  אשלי, את פשוט מדהימה!
  הכוחות שלך להמשיך ולהאבק, לסכן כל צעד וצעד בחיים שלך לטובת האנשים שאת אוהבת, לאבד קצת מהחיים שלך בשביל אנשים שהיו עושים הכל בשבילך- זו גדולה !
  את אישה מדהימה ששינתה לכל כך הרבה את החיים, את עושה טוב לאנשים, את גורמת להם לדקה של אושר בכל הבלאגן שהם נמצאים בו. את אישה מיוחדת עם מעלות אדירות שאת אפילו לא מודעת להן!
  כמובן שכל מי שקורא או קוראת את הפוסט שלך צריכה לקחת דברים יותר בשיקול דעת ובפרופורציות… ואת אשלי, פשוט תישארי מי שאת , ואלוקים כבר יטיב לך בדרכו שלו.
  בהצלחה בהמשך! את מדהימה ♥

  הגב
 • אור

  היי אשלי
  רציתי לספר לך את הסיפור שלי, איך אני הגעתי לערוץ שלך.
  אני לא איזה מישהי מיוחדת, אין לי בעיות רציניות בחיים. המשפחה שלי מגובשת, אנחנו לא במחסור כספי (טפו טפו טפו) ואני לא תחת בריונות או משבר כלשהן (תודה לאל)
  אני רק ילדה בת 14 שרואה את הסרטונים שלך ומתאהבת כל פעם מחדש.
  חברות שלי הציעו לי להירשם לערוץ ובהתחלה לא אהבתי אותך וחשבתי שאת סנובית (והנחתי את זה בלי לראות אפילו סרטון אחד שלך) והרושם הזה היה כל כך מוטעה!!! פשוט יום אחד נכנסתי לסרטון רנדומאלי שלך ופשוט התחלתי לצפות בכולם ללא הפסקה. אז גם גיליתי את ביהיינד דה בקשייז ובכלל התאהבתי.
  את היוטיוברית הכי אמיתית וכנה שאני מכירה.
  אני אוהבת את זה שאת מאפרת מקצועית ושאת בוגרת יותר ממני כי ככה אני באמת יכולה לסמוך על הדעה שלך ולא סתם על איזה מישהי בת 12 שלא מבינה הרבה במה שהיא עושה.
  אני כל כך אוהבת את הגיוון בערוץ כמו שאמרת:
  " אמהות, זוגיות, התבגרות, אופנה, DIY, ועוד. כן, יכול להיות שאני אדבר על המחזור, יכול להיות שאני אפילו אמליץ לכן על הטמפונים שאני משתמשת בהן! "
  אגב אני מאוד אשמח שתעשי סרטו על מחזור! אני חושבת שבתור מישהי בוגרת שעברה לידה בחיים שלה את יכולה לתת לכל נערה (ואולי אפילו לכמה נשים בוגרות) כמה שיעורים בנושא הזה!
  בקשר לסרטון על ההלבשה התחתונה שהעלית-
  אני תומכת בך ב100%!!!! הלבשה תחתונה שמשהו שכולנו לובשות וכולנו משתמשות ואין שום סיבה לא לדבר על זה! בדיוק כמו זוגיות, אהבה, מחזור ועוד דברים יום יומיים שאנו משתמשות בהם!
  אני ממש התבאסתי שחסמת את התגובות אבל אני כל כך מבינה אותך!
  זה קשה להתמודד עם תגובות שליליות בנוסף לכל העומס שגם ככה את חווה בחיים!

  אני כל כך מסכימה עם מה שאמרת לגבי שצופות רואות אותך! זה יכול להיות כל כך מעיק כשזה בא בזמן לא טוב אבל מה לעשות, הן כנראה נורא מתרגשות! (כמו מה שהיה קורה לי אם הייתי רואה אותך ברחוב)

  אני כל כך עצובה שעזבת את עיסוקך בתור מאפרת פרילנסלרית אני חושבת שאת מאפרת מושלם והחלום שלי הוא שתבואי אליי הביתה ונדבר ותתני לי טיפים

  אני לא רוצה לחפור לך יותר מידי…. 🙂
  אני אסיים בזה אני אוהבת אותך מאוד מאוד ואני מקווה שהתגובה שלי הגיעה אלייך!
  (אגב שלחתי לך פרטי באינסטגרם אם יוצא לך להיכנס… השם שלי זה orbrener.13)
  מרוב אני רוצה להגיד כל כך הרבה דברים מתבלבלות לי המילים
  ונשארו לי רק שלוש:

  אני

  אוהבת

  אותך !!!!!

  הגב
 • תמר(:

  היי אשלי(: אולי את לא תקראי את זה אבל חשבתי שיהיה נכון להגיב! קודם כל את מדהימה! תודה רבה על הפתיחות שלך כלפינו, אני מרגישה שאת ממש כמו אחותי, כמו חברה❤️לגבי עניין ההלבשה תחתונה- ואווו כמה שטויות אנשים יכולים לדבר! זה ממש לא גס ואין שום דבר לא בסדר שאת מראה את זה בערוץ! כולם לובשים אתזה! ואני חולההה על הלבשה תחתונה כמה שיותר יפה ונוח יותר טוב! מה הבעיה בקצת תחתונים וחזיות??? אל תקחי ללב מאנשים שלא קרובים לשם! דבר שני, אני ממש מבינה אותך לגבי התגובות הרעות, אל תיפגעי.. הם לא שווים את זה! ואני חושבת שהכל זה עניין של סדר עדיפויות, זה לא שווה שתרגישי לבד, את צריכה שיהיה לך טוב! תנסי להמשיך לאפר לקוחות.. תבדקי מה יותר נחוץ ודחוף ומה פחות.. הבלוג יכול לחכות למרות שאני מתה עליו! אשמח מאוד לסרטונים על נושאים איישים! וכן לא יהיה אכפת לי לקבל גם כמה המלצות על טמפונים!;) אוהבת אותך(:

  הגב
 • רעות גניר

  אשלי אני חושבת שכולן צריכות להעריך את הפוסט הזה ואת כמה שאת פתוחה איתנו, את מדהימה ותמיד אמשיך לצפות בך ! ❤️

  הגב
 • גאיה

  אשלי תקשיבי קראתי עד הסוף וריגשת אותי כול כך שזה משהו מטורף. אני כול כך מעריכה את מה שאת עושה לצופות שלך, אוהבת אותך מלא מלא גאיה❤️

  הגב
 • דנה

  היי אשלי, אני בת 15 והתחלתי לצפות בך בתחילת החופש הגדול וזה לא זמן כזה ארוך להכיר בן אדם ועוד יוטיוברית אבל אני מרגישה שאני מכירה אותך כאילו את חברה טובה כי את דואגת לכולן שכולן יהיו מרוצות את תמיד חושבת על כולם את בן אדם נדיב ואדיב ואת חמה ונחמדה ממשש ובנוסף, את עונה על כל השאלות שתמיד רציתי לדעת את התשובות להן, כאלה שהתביישתי לשאול, אז קיבלתי אותן בסירטונים שלך ואת באמת עוזרת לי המון ועוזרת לי להיות בן אדם טוב יותר! באמת! את ריגשת אותי מלאמלאמלא בפוסט הזה באמת!! אז בקיצור אני רוצה להגיד לך מילה אחת קטנה בעת משמעות ענקית: ת-ו-ד-ה!
  ❤️

  הגב
 • דנה

  אז היי אשלי,
  זה ממש יפה מצדך לשתף אותנו בכל כך הרבה ולעשות סרטונים על נושאים פרטיים ואישיים יותר, אבל יש משהו שמציק לי,
  יש לי אחות בת 9 והיא צופה קבועה בך. היא לא מפספסת אף סרטון. אני חוששת מזה שתעלי סרטונים בנושא שמיועד לנערות ונשים, כל נושא ההתבגרות ומה שהזכרת למעלה. אני בהחלט לא רוצה שאחותי תחשף לתוכן שלא מתאים לה…אז זה מאוד מלחיץ אותי שהיא תראה דברים כאלה וזה יגרור למצבים לא נעימים.

  הגב
 • קרולינה

  אני מרגישה שאני פשוט חייבת לענות לך על כל מה שרשמת פה, ואני מרגישה כל כך רע שאת מרגישה רע, מהתגובות בסרטון או בכללי. זה כל כך מעלה בי עצבים שאנשים חושבים שכל מילה וכל דבר זה סוטה או גס, זה כולה תחתונים, כמו שאמרת- פיסת בד שכל אחד לובש ואפילו תינוקות! זה מחרפן אותי אני אפילו לא יודעת איך להסביר. בנוסף, ברגע ששמעתי שהוצאת הלבשה תחתונה משלך התרגשתי בטירוף! את כמו דמות להערצה כזאת, האופי שלך מדהים ואני בטוחה שהקרובים אלייך יכולים להעיד על זה. שוב, גם את זה לא יודעת להסביר למה את דמות להערצה, ולמה אני שמחה שהוצאת הלבשה תחתונה, אבל זה פשוט ככה! בכל אופן, לכולם יש תקופות קשות בחיים, קצת עמוסות וקצת פחות, צריך לדעת להתמודד איתם, ואת חזקה ומדהימה!! צר לי שאת כבר לאט מפסיקה לאפר לקוחות, ואני מקווה יחד איתך שתחזרי לאפר את כולם ולא רק כלות, ותמיד תזכרי- את לא לבד, לא פיזית ולא נפשית. אנחנו פה, המשפחה שלך, וכולם! אני אוהבת אותך אשלי, ותמשיכי להיות מי שאת כי זה מה שאנחנו אוהבים❤️ אוהבת אוהבת אוהבת

  הגב
 • יאנה

  היי אשלי, אני צופה בך כבר כשנתיים ואני בת 18.
  רציתי שתדעי שלא משנה כמה ההתקדמות היא גדולה בתחום אנחנו עדיין חיים עם כמות ענקית של אנשים שנשארו אי שם בעבר ולא מצליחים להבין את הנורמה בלדבר על תחתונים או את העובדה שזה בסדר לדבר על מחזור ואפילו מעולה בשביל לחנך את הבנות.
  אני מעריכה אותך על ההשקעה והעבודה הקשה ואני אשים כסף על זה שיש עוד לפחות 50 אלף בנות שמרגישות כמוני.
  תודה על כל מה שאת מוותרת בשבילינו ועל העבודה הקשה שאת עושה במיוחד בתור אמא. את באמת role model, ואי אפשר להתעלם מזה.

  הגב
 • טליה

  היי אשליי ריגשת אותי מאוד, אני חושבת שאת בן אדם מדהים שעוזר לכל כך הרבה נשים שמתקשות (לי בפרט), ועל כך אני רוצה להודות לך.. את לא בן אדם מתנשא שמדבר מלמעלה את מדברת איתנו ממש בגובה העיניים, ואני ממש מעריכה אותך על זה! בקיצור L❤️️Ve You

  הגב
 • מיכאלה שחר סגל

  היי אשלי, אחריי יום עבודה ארוך אני תמיד אוהבת לשבת ולקרוא את הפוסטים שלך, או לשבת ולראות את הסרטונים שלך.
  זה תמיד מרגיע אותי מחדש, ותמיד מרגיש לי שאת יושבת ומדברת איתי כמו חברה, גם ברגעים שאני שמחה, משועממת, עצבנית, ואפילו בוכה..
  את בטח לא זוכרת אותי מהמפגש שלך בחיפה (ולא בקטע רק שאת לא זוכרת, את פשוט רואה כ"כ הרבה אנשים ביום יום ובמפגשים ולא זוכרים את כולם), שחיבקת אותי, בכית איתי, והקשבת לי במשך כמה דקות.. הבנתי כמה את בת אדם אמתית, שאת עושה את כל הדרך שלך בדרך של כל אמתית ומלאה רגש ואהבה למקצוע שלך.
  את מדהימה, ומקסימה. ואני לא אומרת את זה בחנפנות. אני מתארת לעצמי כמה זה קשה להיות דמות מאוד מוכרת, וכמובן כמו כל מקצוע ודבר בחיים זה דורש ויתורים כאלו ואחרים.
  המקצוע שלך לא קל, קהל המעריצים שלך הוא קהל צעיר שלא מבין מה זה חיי משפחה, עם תינוקות, ובעל.
  לפעמים אנשים שוכחים שגם אנשים מפורסמים הם בעליי רגשות, רצונות, פרטיות, מצבי רוח.
  אשלי, לא משנה מה תעשי ובמה תבחרי בהמשך הדרך את חייבת לזכור שאוהבים אותך, ואנשים שרושמים לך תגובות רעות זה נטו מקנאה, כפי שאמרת את בחרת במקצוע שאת אוהבת ומאושרת לעסוק בו. ורוב האנשים לא.
  אני לא אשקר לך- המון פעמיים אחריי שסיימתי לעבוד (בסמי עופר, מוכרת נקניקיות) מסריחה משמן ורטבים, עייפה, מעוצבנת.. ואחריי מקלחת חסרת כיפיות לשבת ולצפות בך.. זה מעורר קנאה של : "וואו איזה כיף לה, בטח החיים שלה כאלה מדהימים ומושלמים"
  ואחריי רגע, לראות את הוולוגים שלך, ולראות.. היא אימא, היא נשואה, היא צריכה גם לנקות את הבית שלה ולטייל עם הכלב מוקדם בבוקר, היא גם צריכה לרוץ מפה לשם משם לפה בשיא החום,
  גם היא משלמת מיסים, חשמל, מים וארנונה (וכו')..
  וזה מעלה חיוך, חיוך אמיתי. לדעת שאת מציאותית כמוני, וכמו כולן.
  אבל אנשים, קל להם לא להסתכל על זה ולזכור את זה ולהמשיך לקנאות ולכתוב נאצות, או להפך, לשכוח ולראות אותך ברחוב ולצרוח עד השמיים בזמן שאת עם תינוקת בפארק.
  את חזקה, ואני מעריצה אותך. באמת!
  מאחלת לך את כל ההצלחה, האושר, והנחת שאני מאחלת לעצמי.
  אוהבת המונים,
  מיכאלה!

  הגב
 • שירה

  אשלי יקרה כל כך..
  קוראים לי שירה ואני בת 23,אני עוקבת אחרייך כבר זמן רב-ממש מהחיתולים של הערוץ וחשוב לי לחזק אותך..
  בכל סרטון וכל שיתוף שלך אני מגלה כמה שאת אישיות חזקה ואמיצה ומאוד מוערכת בעיני.. רואים את זה בבחירות שלך בחיים ,בדרך שאת מעבירה אלינו מסרים, ואפילו בסתם וולוגים (שדרך אגב כל כך מהנים.!!) אני כל כך נהנת מכל הרגעים שאת סתם פונה אלינו בדברים שמפרעים לך, שמושכים את תשומת ליבך..מדהים כמה את משקיעה בדברים ובתוכן שאת מעבירה. .
  גם אני הופתעתי בהתחלה שראיתי שיש סרטון ששמו "התחתונים שלי", אבל בסך הכל הסרטון היה ממש נעים לא נוגע בגבולות שבעיני אין להם מקום ברשת..שמחתי כל כך לראות שאת מתפתחת לכיוונים האלו -באמת פרוייקט התחתונים הוא מיוחד..
  ומחכה כבר לפרוייקט המברשות שאוטוטו עומד לצאת לפועל!!!
  המשיכי בדרך שלך ואל תתני לתגובות לא נעימות להשפיע עלייך .. מחכה כבר לסרטונים שיעלו עם הרעיונות המקסימים שהזכרת..
  תודה באמת מכל הלב על כל ההשקעה שלך בערוץ, ובצופות.. מעריכה כל סרטון שאת מעלה ואת הדרך שלך.. ותודה על השיתוף!!

  הגב
 • עדן מנצור

  היי אשלי רציתי להגיד לך שאת מדהימה ואני מעריצה את איך שאת מתמודדת עם דברים ואת הכנות שלך לדעתי את לא צריכה לקחת ללב כל תגובה פוגעת כי רובוני מעריצות את מי שאת
  אוהת מלא חיבוקים ונשיקות

  הגב
 • ליבי♥

  אשלי את מהממת!אני כל כךך אוהבת אותך ומעריכה אותך על זה שאת משתפת אותנו תמיד את מדהימה ותמשיכי רק בדרך שלך!♥♥♥♥♥

  הגב
 • רבקה ליברמן

  אשלי אני קוראת את זה וכמעט בוכה!איך אנשים יכולים להיות כאלה מעליבים טת רצית לפתח משהו שבנות יהנו ממנו וליגרום להן להרגיש טוב איך צישנו מזלזל בך ככה ואמור שזה לא חינוכי ולא מתאים כאילו הן לא לובשות תחתונים כל בוקר… מותר לך לעשות מה שאת רוצה ואם זה לא מתאים להם שלא יצפו אני אוהבת אותך המון וחיכיתי ששתעלי פוסט מלא זמן נ.ב את יכולה לדבר בערוץ על מה שאת רוצה זה הערוץ שלך ואל תחשבי מה אנשים יגידו ואל תחשבי על התגובות של הקנאים תמשיכי לעשות מה שאת עושה כי את עושה את זה טוב

  הגב
 • מאי

  היי אשלי
  קוראים לי מאי ואני רואה סרטונים בערוץ שלך כבר שנה וחצי
  קודם כל אני רוצה לומר לך שאת ריגשת אותי מאוד
  ואני מאוד מאושרת מההחלטה שלך
  כי זה הרי מה שעושה לך טוב. 🙂
  אוהבת מאי

  הגב
 • כרמל מהמכתב חחח ♥

  אני כל כך שמחה שפתחת את זה והוצאת את כל מה שהיה לך להגיד
  ולמרות שכל יום נכנסתי לבלוג לראות אם כתבת פוסט חדש (אפילו כמה פעמים ביום) אני חושבת שהפוסט הזה היה שווה את זה ואני שמחה שדיברת על כל הדברים הכל כך חשובים האלה !!
  אוהבת אותך תמיד ♥

  הגב
 • ליהי

  וואו אשלי את מהממת מדהימה והכי מושלמת שיש את האמת גם אני בהתחלה לא ממש הבנתי מה את מראה לנו בסרטון התחתונים שלי כי באמת הכותרת לא הייתה מתאימה מספיק ורק מי שמחוברת גם לאינסטגרם הייתה יכולה לראות
  בכל מקרה אני חושבת שזה הערוץ שלך ואני באופן אישי מאוד אוהבת לצפות בו גם אם הסרטונים לא מתאימים אליי באופן אישי כי אני לא מתאפרת אני מאוד אוהבת אותך, את הגישה שלך שלמרות שאת "מפורסמת" אפשר לומר את באה בגישה שהיא מאוד בגובה העיניים ומאוד לא מתנשאת ובאה להסתכל על הצופים מלמעלה במבט של "היי אני שם למעלה דורכת על כולכם ואתם ממשיכים להאמין לי" זו הכי לא הגישה שלך ואני מאוד אוהבת אותך ואת מי שאת אני מאוהבתתת בסרטונים שלך ובאמת בגישה שלך כלפינו כי כשאת מדליקה את המצלמה ומדברת אלינו אני מרגישה כאילו את פונה אליי בנפרד כאילו את פה ליידי ואת החברה שלי
  אני חושבת שזה הערוץ שלך ואת יכולה לדבר בו על מה שאת רוצה ולאף אחד אין את הזכות לשפוט אותך ואת המעשים שלך
  בקיצור אשלי אני מאוהבת בךךך חולה עליך ואת הכי הכי יפה שיש בעולם גם עם איפור וגם בלי

  אוהבת ליהייי

  וגם אשלי אם טת זוכרת מהביוטי סיטי עם כל הבלאגן שהיה שם אני הבאתי לך מתנה או לפחות הבאתי לשומר שייתן לך אז אני מאוד מקווה שאהבת את המתנה כי באמת השקעתי וגם כתבתי שם טלפון וכתובת שלי אני מאןד מקווה גם שליה מאוד נהנת מהמתנה שלה והכי הכי אני מקווה שתתקשרי אליי

  הגב
 • מיי♥

  הפוסט הזה השאיר אותי בלי מילים X♥
  אנשים באמת צריכים להבין שאת בן אדם רגיל, ושגם לך יש רגשות.
  וכמו שמילים פוגעות בהם, הן פוגעות גם בך..
  תמיד חשבתי שאת כל כך חזקה שאת עומדת בתגובות הרעות, והיה נחמד לגלות שגם את רגישה.. 🙂
  אל תקשיבי להם,
  את מושלמת כמו שאת♥
  הערוצים שלך מושלמים כמו שהם♥
  ואל תשכחי, שאם קורה לך משהו↓,
  יש לך את צבא הבקשיות שיעודד אותך :)♥
  -כי על כל תגובה רעה, יש עוד אלף טובות♥-

  הגב
 • אינה

  אשלי!! את בן אדם כל כך אמיתי ואני כל כך מעריכה שיש בנאדם כמוך! אני ממש שמחה שאת שיתפת אותנו במה שקורה ועובר עלייך! אני וכל צבא הבקשיות כל כך כל כך מעריכות שיש בן אדם כמוך ומבינות שאת גם בן אדם כמונו ושגם לך מגיעה הפרטיות שלך! תמיד תזכרי שלא משנה מה, תמיד נעמוד מאחורייך, וניתן לך את כל האהבה שבעולם! את פשוט בן אדם מדהים וזה כל כך לא מובן מאליו שאת עושה לנו כל כך הרבה דברים בשביל שנרגיש טוב עם עצמינו!!!❤ רק לפני שאנחנו נרגיש טוב עם עצמינו, תזכרי שאת צריכה להרגיש טוב עם עצמך, וכשאת עצובה אז גם אנחנו עצובות, וכשאת שמחה אנחנו שמחות, ואנשחנו כמובן אוהבות אותך יותר כשאת שמחה ומאושרת!! אני קראתי את הפוסט שלך, ובמאת שבכיתי! כל כך כאב לי הלב שזה מה שאת מרגישה, והלוואי שכולן יבינו את זה. את בן אדם עם לב זהב ולא מגיע לך את זה. ושוב אני אחזור על עצמי: אנחנו תמיד נעמוד מאחורייך ונתמוך בך ונאהב אותך עד אינסוףף ומעבר! נעשה הכול שתיהי מאושרת ולעולם, אבל לעולם לא נשכח שאת גם בן אדם כמונו ושאת גם צריכה את הפרטיות שמגיעה לך. תמיד תמיד תמיד נעמוד מאחורייך! לא משנה מה תגידי או תעשי. תמיד יהיו את החלק הקטן של האנשים עם התגובות הרעות, אבל זה בגלל שהם לא באמת מעריכים את כל מה שאת עושה! אני ממש ממש אוהבת אותך וכאב לי לקרוא את הפוסט הזה, כי אני כל כך מבינה אותך ואני רוצה שתיהי הכי מאושרת בעולם!! ושוב, תמיד נתמוך בך לא משנה מה תעשי! תודה רבה שהכרתי בן אדם כמוך! עם לב זהב! אוהבת הכי שבעולם❤❤❤❤

  הגב
 • דיאנה פוליאקוב

  היי אשלי.. אני באמת מבינה אותך , העיקר שתעשי מה שטוב לך .. פשוט יש הרבה בנות שאוהבות אותך , אבל חלק מהן לא מעריכות אותך מספיק ולא מבינות שאם הן לא אוהבות את מה שמוצג בערוץ שלך אז שיצאו מהערוץ.
  אשלי את בנאדם טוב וחכם ויפה , ואנחנו אוהבות אותך כמו שאת , לא משנה מה תעשי !
  בישבילינו את אותה אשלי מתל אביב חחח..
  בקיצור , שולחת לך מלא נשיקות וחיבוקים 🙂
  ממני באהבה רבה : דיאנה פוליאקוב

  הגב
 • חן

  אז היי אשלי (:
  רציתי להגיד שעד לפני הפוסט הזה ידעתי שאת מוכשרת (בטירוף!) ושאת בן אדם טוב וחיובי, אבל עכשיו גם הבנתי שאת אמיתית, שאת לא מזייפת את עצמך בגלל הפרסום. לא שחשבתי שאת כן לפני זה, אבל עכשיו באמת שאני בטוחה שאת בן אדם עם לב זהב.
  את רוצה לרצות כל כך הרבה אנשים בו זמנית, והרבה פשוט לא מבינים את זה…
  אני באמת לא יודעת מה לא חינוכי בתחתונים, בסהכ זה משהו שכולם לובשים, ואם כבר זה מוזר אם מישהו לא לובש את זה חחחח
  אז תודה על מי שאת ואני בטוחה שכולנו נבין אותך, גם לך יש חיים אישיים ופרטיים כמו לכל אחד אחר, ואת באמת לא חייבת לשתף אותנו בכל מה שקורה לך, את לא חייבת לנו סיבות, הוכחות או דין וחשבון, אני פונה עכשיו אל כל הבנות שצופות בך ולוקחות ממך השראה! אנחנו חייבות להבין שהיא בן אדם נורמאלי כמו כולנו ולכבד את הבקשות שלה ואת מה שקורה איתה, ומי שלא יכולה או שחושבת שאשלי צריכה לרצות אותה ורק אותה, זה בעיה שלה.
  אז אשלי תודה רבה על הכל, את ממש עוזרת לי תמיד ומעלה לי את הביטחון, אני מרגישה שיש מישהי שמבינה אותי ומקשיבה, גם אם היא לא כל כך קרובה (:
  אז תודה ❤

  הגב
 • נועה

  אשלי אהובה.
  הפוסט הזה כלכך אמיתי.
  אני כלכך אוהבת אותך.
  אשלי אני תומכת בך על כל מה שתעשי,ועוד המון אנשים כמוני. גם אנשים שצופים בך וגם המשפחה שלך שאוהבת אותך.
  מודה שכמעט ירדה לי דמעה תוך כדי קריאה.
  מגיע לך הטוב ביותר.
  האנשים האלה שמגיבים לך תגובות רעות אלה אנשים קטנים.. כלכך קטנים שאת לא מתארת לעצמך אפילו.. כלכך רע להם ולך ברוך השם הולך טוב עם הערוץ.. הם רואים את זה ומתים מקנאה!
  אם הייתי יכולה הייתי מחבקת אותך עכשיו…
  לגבי זה שהפסקת להיות מאפרת- אני מאחלת לך שתעשי רק מה שאת אוהבת, מה שעושה לך טוב בחיים. תהנה עם המשפחה המדהימה שלך ותמיד תזכרי שיש לך כלכך הרבה חברות כאן ביוטיוב.
  אני גאה להיות אחת מהן.

  הגב
  • נועה

   לגביי ההלבשה תחתונה.. יצא מדהים ואני לגמרי ארכוש לעצמי.. יש אנשים שלא מבינים שתחתונים זאת לא מילה גסה! אני מתה שתתחילי לדבר על מחזור, פוריות, התבגרות. זה יהיה מדהים שתעשי "שיחת בנות" פעם בכמה זמן..
   מתה עלייך

   הגב
 • נעמה

  היי אשלי ♡
  דבר ראשון כשראיתי שהתמונה של הפוסט היא בלי איפור ידעתי שתהי אמיתית ותגידי את מה שיושב לך על הלב. אני כול כך שמחה שאת חוזרת לכתוב פוסטים בלוג! אני יודעת שזה ישמע ממש חוזר על עצמו אם אני יגיד לך לא להתייחס לתגובות הרעות אבל באמת חח אל תתיחסי אליהם אני בת 14 ואולי אין לי ממש נסיון בחיים אבל אני יודעת שכשאנשים רעים אלי, מתנסאים מעלי, או סתם מתנהגים אלי בצורה מגעילה זה כי משהו רע בהם משהו יושב להם על הלב והם פשוט חייבים להוציא את הרוע הזה על מישהו אחר.
  אני ממש שמחה שבתחילת השנה תדברי בסרטונים שלך על דברים שלא דיברת עליהם עד עכשיו כמו שאמרת מחזור תזונה וכאלה כי זה יכול לעזור לכול כך הרבה בנות את לא יודעת אפילו כמה כי בעיקר לנערות ממש מביך לדבר על זה עם ההורים אז אם יש להן מישהי כמוך שהן סומכות עליה ושלא תביך אותם.

  אני מאחלת לך כולכך בהצלחה בכול מה שתעשי אם זה בליין הלבשה תחתונה או במברשות או אם תרצי לעשות אפילו בנג'י שרק תצליחי ושתדעי שהפער בין התגובות הרעות לטובות עצום !
  אוהבת המון!

  הגב
 • טליה גוב

  אשלי אני יושבת וקוראת את הפוסט שלך ובוכה כמה שאנשים יכולים להיות נבזיים אבל אשלי אמא שלי אמרה לי לא פעם ולא פעמיים אנשים חכמים גדולים מאחורי מקלדת הם יכולים להיות הכי מרושעים בעולם!
  ואשלי יש משפט חכם שאת אמרת פעם על תגובה אחת רעה יש אלף תגובות טובות ! ואת מדהימה ואני רוצה להגיד לך תודה כי השנה הייתה לי שנה לא קלה מבחינה לימודית ונפשית הצפייה בסרטונים שלך מביאה לי רגעי נחת ומלאא השראה ואני יודעת שאת בן אדם שעושה טעויות כמו כולם ואת יודעת מה .. אני אוהבת את זה . את מדברת איתנו בגובה עיניים. בקיצור אנ מקווה שהתגובה הקטנה והמזערית שלי גרמה לך לחייך . אני אוהבת ומכבדת אותך . טליה גוב בת 17 מרחובות

  הגב
 • Elizabeth

  וואו… פשוט אני אני כל כך אוהבת אותך!!!
  טוב אני חייבת להתייחס ברצינות לכל מה שכתבת ולהגיב על הכל כי ההשקעה וחשיפה הזאת זה פשוט הדבר הכי לא מובן מאליו שבעולם!!!
  אני מצטערת אם זה יצא ארוך מדי ואת תאלצי פשוט לפרוש באמצע אבל אני לא יכולה שלא להגיב הכל הכל ו להתייחס לכל מה שכתבת!!!
  אז קודם כל ריגשת אותי!!! כן כן ריגשת אותי!!
  את לשפת ככה את כל הבפנים שלך קילפת שכבה אחרי שיכבה של עור והנחנת את הלב שלך על השולחן וזה פשוט מעשה אמיץ מאוד!!!
  אני רוצה לספר לך שבמהלך החצי שנה שאני מכירה אותך הרגשתי כאלו רק אני צופה רק אני מגיבה ורק את התגובות שלי את קוראת (קצת אגואיסטי הייתי אומרת :-/ ) כי לא היו לי חברות שבאמת צפו בך או שמעניין אותן יוטיוב ….. וכשעמדתי שם בטור למפגש בחיפה ….פשוט הייתי מוצפת בהלם ממש!!! כמובן שידעתי שהולך להיות נהר שלם של בנות אבל איפשהו בלב התקשרתי להאמין ואז פתאום קלטתי!!! אשלי וקסמן בקשי היא בן אדם מוכר! היא לא היועצת הפרטית שלי!!! ו היה לי חשוב לציין את זה כדי שתביני כמה כל הגודל העצום הזה לפעמים נופל בין השורות ואני בסך הכל נהנית לצפות הטיפים ועצות ובחייכים של אשלי וקסמן בקשי .
  ו פשוט אחרי המפגש היה לי טיפה קשה להגיב לסרטונים ו לתמונות תגובות שהן קצת יותר מי "מהממת " או" כל הכבוד" כי הייתי פשוט צריכה לעכל….שהמספר חודשים האחרונים אני מגיבה לסרטונים שלך מגילות כאלה ארוכות שכנראה פשוט את מתה שאני יפסיק כבר,ואני לא היחידה!
  אני לא היחידה שיש לה בעיות בחיים!
  אני לא היחידה שעוברת עלייה שנה מטורפת שבא לה פשוט ליפול ולוותר כל שני וחמישי!!
  ולא רק שאני לא היחידה! האישה שאני כותבת לה את כל הבעיות שלי ומתלוננת על החיים שלי ,האם פעם חשבתי מה קורה עצלה?האם פעם חשבתי על זה שאולי עוד 65,000 (!!!!!) בנות נערות ונשים פונות עלייה וגם מתלוננות על הבעיות שלהן והיא יושבת שקוראת וסופגת ומתרגשת ודואגת…..האם פעם משהו שאל את אשלי …מה שלומה? איך היא מרגישה היום? היה לה יום עמוס היום? ניא עבדה קשה? לא!!!!
  הבחורה שיושבת ומשקיעה את הנשמה בשבילנו ו אנחנו רק פורקים את כל הרגשות שלנו בטור עול נוסף לכל מה שהיא סוחבת גם ככה?!?!?
  ועוד מה …כשהיא עובדת קשה בשבילנו!!! ומתרוצצת כל היום בשבילנו!!! וואלה לא עבד לה האינטרנט כשהיא חזרה הביתה בשעה הזויה,אנחנו מאוכזבות ממנה שהיא לא עמדה בציפיות שלנו והלא העלתה סרטון?? איזה מן בקשיות אנחנו!!!
  קצת מתביישת בעצמי חייבת לומר!! 🙁
  אני פשוט מציאה של פעמיים לא נשאר שאלות על איפור או על טיפוח אלא שפשוט נשאל אותך אשלי…מה שלומך ? 🙂
  אני מבטיחה לך לאמץ את זה !! ;-)ו
  ובאמת ורק באמת תנו פעם לעמוד במרכז של איזה אולם ענק עם 65 אלף איש ותנסו ליצור משהו שיטעים לכולם…הגיוני?? ממש ממש לא …
  וגם אם יקום האחד שיכול,אז וואלה חבל שלא כל אחד התברך בכישרון המופלא הזה,ואני בטוחה שאשלי בפרט הייתה שמחה ללמוד את זה אבל מה לעשות המה אשלי תודה תודה תודה רבה שהיית כזאת גלויה עליי היום!! אבל סליחה,אני חושבת שאת קצת טועה..כולנו מושלמים!!! ו מספיק לנו שרק בן אדם יחשוב ככה ..אנחנו !! כל אחד צריך להיות מושלם לעצמו ו אפילו אם עוד בן אדם אחד חושב שאתה מושלם זה כבר יותר מדי!!
  אז אני חושבת ש65 אלף זה כבר ממש לא בסדר…אז לא מתאים לך?אל תצפי ,אין לך משהו טוב להגיד?תבקרי בצורה בוגרת ולא בוטה ,לא יודעת לבקר?אל תגיבי, באמת פשוט קשה לי קצת להבין למה אנשים חושבים שאת חייבת להם הכל!! :'-( ויין לי פשוט דרך יותר טובה להסביר לך ש אשלי את אלופה!!! את אלופה פשוט על כל הדרך שלך להתמודד עם ההצלחה ולהשאר מי שאת!!חסרים לנו אנשים כאלה בעולם אשלי!!ואת כל הידע שלך ו היכולת שלך את מעבירה הלאה לעוד כל כך הרבה אנשים! וכן אני גאה שאני צופה באשלי וקסמן בקשי אני גאה להכיר את הבן אדם הזה ו לצפות בסרטונים שלו!! ולא לא בגלל שאת אישה מוכרת או מאפרת כל כך מקצועית (טוב אולי גם קצת בגלל זה 😉 ) אלא בגלל הבן אדם האמיתי שאת!!! כי בטלוויזיה ובקולנוע אי אפשר לראות את האמת והפנמיות של אנשים,וגם ביוטיוב זה כבר לא ממש ככה…אז אשלי תמשכי לפשוט תשחריי ושאף אחד לא יעצור אותך!!! כי את בן אדם אמיתי!!!לא בלב!!! אף אחד לא יגיד לך מה לכתוב ומה לצלם ומה להעלות !!! את גלויה בצורה שלא רואים באינטרנט!!!ואני פשוט גאה שאת כזאת!!
  והבנתי ,לקח קצת (הרבה) זמן אבל אני מקווה שתסלחי לי,שאת בוחרת להדליק את המצלמה כשטוב לך וכשיש לך זמן וכוח לשתף אותנו!!!וזה בסדר גמור!!!!
  הרי מה אנשים רוצים לראות?אנשים שמחים..
  ומה את רוצה? ( אני משארת) את השקט שלך כשאת צריכה אותו ברגעים שלא מתחשק לך לשתף..
  אז אני שמחה שבכל זאת למרות כל הקושי הזה שבלשתף (שאני חובה אותו כבר תקופה ומבינה את הקושי הזה) שיתפת אותנו!!והנה אני יכולה גם להגיב ו לנסות לעודד אותך קצת (מגילה זה לא דבר כל כך מעודד אבל שיהיה…:/) !!
  וברור (אני אגואיסטית ,אמרתי כבר?) שהייתי חייבת לספר לך משהו …..
  מאז שאני מכירה את עולם ביוטיוב ואותך הפרט עובר עליי משהו אני משתנה,אולי זה לא בהכרח קשור ליוטיוב אבל אני פשוט מגלה על עצמי כל הזמן דברים חדשים בזכות ביוטיוב..תחביבים או העדפות שונות לפשוט בונה לעצמי את האופי שלי מדרגה אחרי מדרגה ואת חלק ניקר בזה!!! אמא שלי ו אפילו אנשים אחרים במשפחה ו חברות אומרים לי שפתאום אני יותר קורנת יותר מחייכת יותר שמחה ..שאני פורחת (חחחח) למרות שכל הבעיות שהיו לי לא ממש נפתרו ואפילו אולי קצת החמירו, ווואלה גם אני חושבת ככה…
  אז האני אגדל אוהבת שלי או הבן שלי יעברו דברים קשים ומחשולים ויצתרכו איזה משהו שיעזור להם קצת אני פשוט הראה להם סרטון שלך ואספר להן שאם הן צריכות איזה חטיף אופטימיות לדרך זה עושה את העבודה מצויין !!;-)
  כי רק האופטימיות שלך יכולה להפוך ענן אפור לקשת בענן!!!!
  ואם שרדת עד לכן אני רוצה לאחל לך רק הצלחה בכל מה שתעשי, במברשות ובהלבשה התחתונה וכל דבר משמעותי שתעשי (אולי אני לא הכי מראה את התרגשות שלי אבלאלוהייםםם מזה הדבר הסודי הזההה!!!)
  ואני תמיד אתמוך בכך לא משנה מה תעשי כי את הכל את עושה בשבילנו!!

  אוהבת הכי בעולםםם xoxoxo
  אליזבט 🙂

  הגב
 • נעמה

  אז גם אני לא יכולתי להשאר אדישה..,והייתי חייבת להגיב.
  דבר ראשון אני חושבת שאת באמת מצליחה לשדר החוצה את ההשתדלות שלך ואת הנתינה שלך לאתר.אין הרבה בלוגריות כמוך שאני באופן אישי חושבת שנותנות מעצמם כל כך הרבה ושקשובות כל כך לקהל שלהם.לגבי התגובות של השקת ההלבשה התחתונה שלך אני כמעט בטוחה שרוב התגובות כותבו על ידי ילדות שעדיין לא יודעות להבדיל בין מה טוב לפחות טוב,תגובות שבאמת נעשו בתום לב שאת לא צריכה לקחת ללב!!:) את כל כך מיוחדת וכל כך מוצגת כדמות שרוצה לרצות את כולם תמיד.אני חושבת שהמודעות של אנשים לאמא עם ילדה קטנה ולהתעסקות בה לא גבוהה כל כך עד שלא חווים את זה מקרוב.את צריכה לקחת בחשבון שתמיד יהיו תגובות שליליות של אנשים שלא תמיד שמחים להיות בשמחת האחר.אז תמשיכי לעשות מה שאת אוהבת ולהיות אמא מושלמת לליה.
  אוהבת המון.

  הגב
 • חן בן עמי

  היי אשלי, אני חן, נערה בת 16 בסך הכל, אבל אני יכולה לומר לך שהתחברתי אלייך המון.
  אני צופה בסרטונים שלך המון זמן, כל יום ראשון וחמישי, וגם בין לבין אני נכנסת ליוטיוב במיוחד בשביל לראות אם בעלת סרטון, וכל נושא, כל רעיון התקבל בברכה.
  אני מסתכלת עליך ומרותקת, את מעניינת אותי, אני נהנת לראות את העבודה שלך ואת התוצאות, שמחה לקבל ממך המלצות, ובכללי לדעת מה חדש אצלך ביום יום:)
  למדתי ממך המון, את אפילו לא מבינה כמה, האהבה שלי לאיפור גדלה והכל בזכותך!
  כמו שאת אוהבת את הצופות שלך ואת העבודה שלך, אני רוצה שתדעי שגם אנחנו אוהבות אותך, והכי חשוב לנו, בראש ובראשונה, זה שלך יהיה טוב, שאת תהיי מאושרת.
  לגבי כל התגובות הרעות… עובדה שהם צופים בך, הם מחפשים מה לומר, איפה להזיק, והכל מקנאה בלבד.
  כי את אמיתית איתנו.
  את עושה את מה שאת אוהבת, וגם כי את מקבלת מאיתנו אהבה.
  נכנסת לי ללב, ואחרי מה שכתבת עוד יותר.
  אני אוהבת אותך❤

  הגב
 • אור love אשלי

  אשלי יש לי דבר אחד להגיד לך-
  את מ ד ה י מ ה ! ! !
  וכל מי שלא מבין את זה בעיה שלו….
  כל מה שאת עושה הוא תמיד למעננו ואני מעריכה אותך כל כך ♥♥
  תמיד יהיו את האנשים שיגידו דברים לא נעימים וינסו להפיל אותך אבל במקרים כאלה את צריכה לזכור שאשלי וקסמן בקשי יש רק אחת!
  על הדרך אני מאחלת המון הצלחה לליה בגן החדש ומצפה בקוצר רוח לסרטונים חדשים!
  אוהבת כל כךךךך

  הגב
 • Jillian

  לאנשים תמיד יהיה דברים רעים להגיד אבל מה שחשוב בסופו של דבר זה החיוך של הבת שלך כשהיא רואה אותך ואהבה של בן זוגך שרואים שאת יקרה לו כל כך.. כל השאר זה בונוס
  את מקבלת כל כך הרבה אהבה מהצופים שלך ולמי שיש משהו רע להגיד זה רק מקנאה
  את אישה אמיתית ומדהימה ואני נהנית מכל תוכן שאת יוצרת בשביל הצופים שלך
  תמשיכי לכבוש כל תחום שתרצי ושרק תצליחי!
  אוהבת, בקשית בוגרת (;

  הגב
 • משי כהן

  אשלי אני מאוד מעריכה את מה שאת עושה את מהווה מודל לחיקוי להמון בנות נשים ומבוגרות שצופות בך ומגבלות השראה לחיים גם לוקחות טיפים ואפילו מבינות טעויות שעשו ומצטערות עליהם אני צופה בך כמעט שנה ואני מרגישה כאילו צפיתי המון המון זמן כי אני ממש נהנת לצפות בך.
  אני המון זמן רוצה לבוא למפגשים שאת עושה או לסדנאות איפור אבל לא יוצא או אי אפשר אני ממש רוצה לפגוש אותך ולדבר איתך פנים אל פנים כי יש דברים שבהם את שינית אותי.
  אז בקיצור רציתי להגיד לך שאת לא צריכה להתרגש מתגובה אחת או שניים שמישהו שלא מבין אותך כותב כי מספר התגובות הטובות והמפרגנות הרבה יותר גדול מכמה מעליבות או לא טובות
  אז אני מקווה שלא יירשמו יותר תגובות לא יפות ומעליבות כי אני באמת לא רואה סיבה

  אוהבת אותך הכי בעולם , משי

  הגב
 • עומר3>

  היי אשלי
  באמת שרק רציתי להגיד תודה תודה על מי שאת תודה על מה את תודה על הכל אני יודעת שאת לא מכירה אותי אבל אני באמת חושבת כאילו אנחנו חברות אני כל כך מעריכה את מה שאת עושה בישבילנו
  אני בדרך כלל לא מגיבה אבל בפעם הייתי חייבת זה כל כך עצוב שבנות חושבות ככה ועם הם חושבו שלא יגיבו שיעריכו את מה שאת עושה כי לא כל בן אדם ושה דברים כאלה מדהימים ודואג לצופות שלו ובאמת שאת לא מבינה כמה אני אוהבת אותך וכמה אני מעריכה אותך זה לא משנה כמה אני ימשיך לכתוב פהזה בחים לא יספיק בישביל להגיד מה אני חושבת עליך וכמה את מדימה
  אז זהו תדעי שצבא הבקשיות תמיד איתך
  (מקווה שתקראי את התגובה שלי)
  אוהבת כי הכי הכי הכי הכיבעולם
  עומר3> 3> 3>

  הגב
 • יובל בן מור

  אשלי יקרה , את כל כך אמיתית וצודקת את מדהימה וזה לא סתם שטויות או בולשיט אני באמת מעריכה אותך ואני מבינה אותך שאת לא רוצה שיפריעו לך בחיים אני על סף בכי פה ואני נורא עצובה על זה שהפסקת להיות מאפרת ומה ישלי לומר לך עלי והצליחי ותמיד תשאפי לפסגה אוהבת אותך

  הגב
 • נועה :)

  היי אשלי, אני בטוחה במיליון אחוז שתקראי את התגובה אבל לא יודעת אם תעני עליה אבל זה לא ממש חשוב לי התגובה שתשאירי, רק רוצה שתקראי 🙂
  אז אני מסכימה איתך במילוני אחוזים שכל מה שאת עושה זה לטובה ואת לא רוצה לפגוע באף אחת!
  לפעמים אני קוראת תגובות שמשאירים לך בסרטונים.. לפעמים זה ממש נחמד כשאני רואה שמשאירים לך תגובה תודה כי אני יודעת שאת תשמחי.. אבל לפעמים אני רואה את התגובות הרעות וזה ממש מבאס. כאילו, אנשים לא חושבים רגע מה הם כותבים? למה הם כותבים? למי הם כותבים? , הרי את בן אדם בדיוק כמו מי שיושב וכותב את התגובה הרעה, או בכלל כמו כל בן אדם אחר. אז אני בטוחה מאד שאף אחד לא היה רוצה לקבל תגובות כאלה. במיוחד לא מי שרושם אותן. הם יכולים לחשוב שבגלל שאת מוכרת או משהו כזה, את חסינה מפני התגובות הרעות. אבל זה לא נכון. את בן אדם וזה מטריף אותי שאנשים לא קולטים את זה. אני מאד מאד מקווה שכל הקטע הזה יפסיק. ברור שיש ביקורות בונות אבל את זה ברור שלא צריך לקחת ללב. אבל תגובות רעות?! ממש לא צריכות להיות.
  הייתי ממש בשוק כשקראתי שאת עוזבת את העבודה כמאפרת פרילנסרית כי זו עבודה שאת ממש ממש אוהבת ואת יכולה להכיר בה המון אנשים ולא להיות "בודדה" כל היום. אבל כשהמשכתי לקרוא וגם כשקראתי לפני, אני מקווה שבנות הבינו שאת נותנת את כל כולך בשביל יוטיוב וכאלה ועכשיו את תקדישי עוד יותר זמן לנו..
  ושוב אני אחזור לזה, זה מטריף אותי שאת משקיעה את כל כולך בשבילנו ומעלה סרטונים ובסוף את מקבלת עליהם עוד תגובות רעות (הכוונה היא *לא* לתגובות של ביקורת בונה) ואת עוד אחרי זה יושבת וקוראת אותם ואני יודעת כמה זה עצוב כשמישהו חושב עליך משהו רע ולא טוב כשאת רק מנסה לעשות את הטוב ביותר. וכן, זה לא בושה לבכות על זה, אבל לא צריך.
  בקיצור אשלי, את בן אדם מדהים!
  אני מאד מקווה שיפסיקו עם התגובות האלה ובנות סוף סוף יבינו שאת נותנת מעצמך כלכך הרבה בשבילנו. אני הקדשתי 5 דקות לכתיבת הפוסט הזה ואת מקדישה את כל היום שלך עלינו. אז אני מודה לך! תודה אשלי!
  אני אוהבת אותך המון♥

  הגב
 • אסתר בן ישי

  אשלי עם כל הדגובות הרעות תקראי את כל התגובות הטובות ושיש מללא שאוהבות אותך ותומכות בך בכול רגע קשה ואנחנו מבינות שאם את ךא יכולה לעשות סירטון וזה בסדר את לא חייבת לנו שם דבר את אפילו עוזרת לנו הכי בעווולם ואל תפגעי על הבירטון את רצית להראות לנו משהו שהמון בנות רצו לדעת מה את עושה ואפילו אזערת להמון אנשים עם מה שעשית בקיצור תמיד תיעדי שהבקשיות תמיד לצידך מתות עליך את עוזרת לי מאווד ואני בטוחה שלעוד המון אנשים מקווה שאני עודדתי אותך

  נ.ב אני יודעת שזה לא קשור ובל מה עם ההגרלה של השמפו סליחה אם לחצתי אליך בקשר לשאלה את לא חייבת לענות

  מתה עליך

  הגב
 • מיטל וולפסון

  דבר ראשון אשל את מדהימה!!!
  אני קראתי את כל הפוסט ואני התאהבתי בך מחדש!!את פתחת את הלב וזה מרגש אותי מאוד!את בן אדם מדהים שמשקיע כל כך הערוץ ומנסה לעשות דברים חדשים כמו: את הלבשה התחתונה(שלדעתי מהממת,הצבעים מעלפים!!),המברשות(שאני מתרגשת שתוציאי אותם ואני אקנה אותם,כמובן לא צריך ממש למהר תקח את הזמן שלך כדי שזה יצא 100% ואפילו יותר!),לגוון בסרטונים שלדעתי זה חשוב שתעשי סרטונים אחרים חוץ מהאיפור(שכמובן אני ממש אוהבת,"ובגללך" אני מכורה לזה עכשיו) כמו הסרטונים האחרים: הDIYים,סרטון על מחזור שלדעתי שאשה שעברה לידה אפילו יכולה ללמד את הנערות על זה כי הן רואות אותך כמודל לחיקוי וזה יכול להועיל להן,ועוד מלא סרטונים שאת עשית ואת תעשי(הסרטון האהוב אליי הוא '30 דברים שהייתי צריכה לדעת כשהייתי נערה' ואת הסרטון '50 עובדות רלוונטיות עלי' וכמובן את כל שאר הסרטונים אני אוהבת).
  את אשה מדהימה שעושה לדעתי רק טוב ליוטיוב,לרשת האינטרנט ולעולם כולו,אני כן שמחה שאת "הפעלת" מחדש את הבלוג כי אני ממש אוהבת לשבת ולקרוא את הפוסטים שלך אפילו אם הם ממש קטנים!
  אני ממש מקווה שאת קראת את התגובה שלי!
  אוהבת המוןןןןןןן(ומזל טוב על 65,000+ רשומות),ומקווה שתמשיכי אפילו ל1,000,000 רשומות(אפילו עם ארצנו הקטנה) ובהצלחה עם כל הדברים שאת עושה ותעשי ועשית!

  הגב
 • מאיה יוספן

  אני גם לא יכולה להישאר אדישה למצב ואני חייבת לכתוב, כמו שאת שפכת פה את הלב שלך אני מרגישה מחוייבות מסוימת לתת לך לקרוא את מה שאני חושבת על הסיטואציה, אשלי וקסמן בקשי, יוטיוברית מצליחה, אשתו של עידן, אמא לבת בשם ליה ולכלב בשם ג׳נגו, עלתה לארץ מקנדה, בקיצור, ״בן אדם״, אז מה זה בן אדם בעצם? איש שעובד, קם בבוקר, ישן בלילה, מצחצח שיניים, מתלבש… אשלי את גיבורה שאת מצליחה לעשות את כל הדברים האלו וגם להיות אמא ולפרנס את המשפחה ביחד עם עידן, כל שבוע בערך פעמיים שלוש בשבוע להעלות סרטון, להתאפר, לדבר, לתעד…
  את וכל היוטיובריות האחרות גיבורות שאתן מרשות לעצמכן להרשות לאנשים לחדור לחיים הפרטיים שלכן, אבל, זה עלה רמה, אני לא מאמינה שזה הגיע לסיטואציה כזאת, צופות/צופים שלך, שאת עושה להם טובה שאת מרשה להם לחדור לחיים שלך מקללים ואומרים שאת גסה, לא עושה טוב לנערות, אז אני נערה ויש לי דעה משלי, אשלי לא עושה לי שום רע או מדברת גס, אשלי רק מביעה את דעתה, חושבת שמה שהיא עושה זה נכון, לדעתי זה נכון, אם אתם/אתן לא רוצים או רוצות לצפות בסרטונים אז לא צריך, וכמובן! לא צריך לכתוב בתגובות משהו רע על אשלי, או על כל אחד אחר, מי שקורא את זה, בבקשה, תחשבו על עצמכם במקום אשלי, תקראו את זה שוב, אני קוראת את זה שוב ושוב והדמעות זולגות, איך בן אדם, יכול לגרום לבן אדם אחר לרגשות כאלה ולמעשים כאלה? הבן אדם (במקרה הזה אשלי) עשתה טובה שהיא בכלל מסכימה לכם הצופים והצופות שמקללים לחדור לה לחיים וככה אתם מחזירים לה? אני מתביישת בנו, בצופים שגרמנו לאשלי למחוק תגובות ולבכות!
  איך אפשר לעשות דבר כזה? איך? איך אפשר להישאר אדישים לזה בכלל?

  הגב
 • רומי

  ואוו אשלי אין לי מילים את מרגשת את מחזקת אוצי איזה אישה חזקה את תחשבי ששישים וחמש אלף בנות מתחזקות ממך יום יום כם אם את לא העלת סרטון או משהו את פשוט אוהבת וחמה ומרות שרואים אותך רק מהמסך את מדהימה מדהימה מדהימה!

  הגב
 • יעל

  אשלי.
  את מדהימה אותי כל פעם מחדש(לטובה כמובן).
  אחרי שקראתי את הפוסט הזה,
  הבנתי עד כמה זה קשה להיות את. ויחד עם זאת,את עדיין משקיעה בנו כאילו אין מחר.
  אני צופה שלך כבר 3 שנים,
  ולראות את אשלי מהעבר ואת אשלי מהיום זה שני דברים שונים לגמרי.
  איך התקדמת בצילום,ברעיונות,בפרויקטים, ולא לשכוח את ליה הקטנטנה שבאה לעולם שלך (ולמסך שלנו) שנה שעברה !
  רציתי לומר לך,
  שתעשי רק מה שאת אוהבת,
  רק מה שאת חושבת,
  שיעשה לך טוב.
  הסרטון על הליין הלבשה תחתונה – לדעתי בכלל אין מקום לתגובות הרעות שקיבלת.
  כל אישה לובשת לבנים בחייה.
  החל מגיל שנה ועד גיל 120.
  ואין מה להתבייש בזה.
  ואין לך מה להתבייש או להעלב מהתגובות האלו.
  את מדהימה.
  תמשיכי להיות ככה.
  אוהבת.

  הגב
 • תמר לוי

  את מקסימה פשוט, אין לי עוד מילים להגיד…
  מעריכה את זה שאת מציגה כאן שלא הכל מושלם וכן כותבת על דברים שקשים לך ומפריעים לך.
  ההשקעה שלך מדהימה ואני נורא נהנית לצפות בך ולקרוא את מה שאת כותבת.
  חשוב שתשתפי, כמו עכשיו, בדברים שאת מרגישה כי רוב הצופים האוהבים שלך אוהבים אותך כל כך שכל דבר שתעשי הם יקשיבו לך ויכבדו אותך.
  אוהבת המון המון והלוואי שתמשיכי לנצח להעלות סרטונים!

  הגב
 • שחר

  וואוו אשלי המדהימה פשוט ריגשת אותי. אני אישית מעריכה כל מאמץ קטן שלך לטובת הצופות וכל מה שאת עושה זה ראוי להערכה גדולה והמעמד שאליו הגעת מגיע לך וקיבלת אותו בזכות עצמך והאישיות החמה והנדירה שלך. את שינית לי חלק חשוב בחיים והמון תפיסות בעולם האישי שלי. אני צופה בך כבר שנתיים וראיתי אותך בפעם הראשונה במציאות במפגש באשדוד ולא הצלחתי להוציא מילה מרוב התרגשות שראיתי סוף סוף את מי שגרמה לי להיות בן אדם טוב יותר. מעבר לסרטונים שלך את בן אדם מדהים וחם ורואים את זה בעיינים שלך. אני מאחלת לך בהצלחה עם כל הפרויקטים החדשים ושתמצאי זמן בכל הטירוף הזה לעיסוקים שלך כי מגיע לך על כל הטוב שאת נותנת אני מאחלת עוד הרבה תקופות של פוריות והצלחה ושתכירי חברות אמיתיות חדשות ותחדשי קשרים טובים ישנים. שהיה לך המון בהצלחה את בן שראוי להצלחה הזאת ותתעלמי מכל התגובות הקנאיות והמכוערות האלה. את לא בודדה יש מאחורייך קהל שלם של אנשים שעומדים מאחוריים ומעריכים כל דבר קטן שאת עושה אנשים שלמרות שנמצאים מאחורי מסך פגשת את חלקם במציאות וקיבלת מהם אהבה גדולה אנשים שבאמת דואגים לשלומך ואוהבים אותך. המון הצלחה בהמשך הדרך❤️

  הגב
 • שירה

  אשלח את אישה מדהימה וכל הכבוד לך אני ממש מעריכה אותך אני ממש אוהבת את הסירטונים שלך תמשיכי כך

  אוהבת מלא❤️❤️

  הגב
 • שירה

  אשלי אהובה, אני כותבת לך וחנוקה בדמעות מכמות השנאה והרוע שאנשים מציפים עלייך, את בן אדם מדהים וחזק ומי שקשה לו לקבל את זה שכולנו שמות תחתונים כל בוקר מוזמן לצאת מהערוץ. חשוב שתזכרי שככל שמספר הרשומים יגדל כך גם מספר הקנאים שחשוב לא לייחס להם חשיבות, יש לך צבא של בקשיות שעומד מאחורייך בכל דרך שלך, שמקבלות אותך ואוהבות אותך, כמן לכל דבר גם לאהבה שמרעיפות עלייך בנות יש קיצוניות "אשלי היא אוויר לנשימה בשבילי" חשוב לזכור שאשלי היא בן אדם, אמא מתל אביב שגם עלייה עוברות תקופות לא נעימות. מעריכה אותך מאוד אשלי❤

  הגב
 • נוי פינק

  אז אחרי כמה ניסיונות לשלוח את זה אני מנסה שוב בתקווה שזה יעבוד הפעם 🙂

  אשלי אהובה , אני לא יודעת מאיפה להתחיל לכתוב לך בחזרה את מה שאני חושבת ומרגישה .
  אבל אני יודעת שאני חייבת לכתוב לך !!! באמת בזמן האחרון נכנסתי לכאן וראיתי שלא עדכנת, אבל היום לא יודעת למה הייתה לי תחושה שהעלת משהו וכנראה שצדקתי 🙂 זה כל כך היה לי מובן למה לא עדכנת פה בזמן האחרון ועוד יותר לא מובנים לי כל ההשקעה והמאמצים שלך!! את נותנת לי המון השראה ומוטיבציה את תמיד עסוקה ועושה מיליון דברים במקביל ,את מדהימה אותי כל פעם מחדש כשאת מספרת על עוד ועוד דברים שעשית ,שאת עושה או שאת מתכננת לעשות אם זה פגישות, מפגשים עם צופות ,חו״ל ,המברשות שאני כל כך מחכה להן, הקורסים ,צילומים לראש אחד והתחתונים שלדעתי מקסימים ומה שרשמו לך זה ממש שטויות!!! אגב הראתי לאמא אותם והיא ממש אהבה !!! כשקראתי את מה שרשמת הרגשתי שאני מבינה כל מילה שרשמת ותחושה שאת מרגישה כאילו אני זאת את. אני בטוחה שאת מתעלמת מהתגובות שפחות נחמדות ותומכות אבל לפעמים אי אפשר ,דווקא המילים והמשפטים האלו נתפסים בעין ובלב ,אז אני רושמת את זה כדאי שתחליפי את הרעות בתגובות נכונות ,טובות ומעודדות.
  ותמיד תנסי לזכור שגם אם יש עשרות תגובות רעות יש לך עוד אלפי צופות -65 אלף מנויות ,זה לא נקלט המספר הזה !!!! שאוהבות ותומכות בך ת-מ-י-ד,לא משנה מה תעשי !!! באמת שקראתי את מה שרשמת התבאסתי גם ופשוט אם הייתי יכולה הייתי מתקשרת אלייך או מביאה לך חיבוק ,כי את פשוט מדהימה !!!!!
  ואוו תראי מזה עכשיו גם אני רושמת מלא.. סורי שיצא כל כך ארוך…
  אשלי עוד מעט מתחילה שנה חדשה ואני רוצה לאחל לך מכל הלב ,שתהיה לך שנה מלאת שמחה ,
  המון הצלחה בכל מה שתעשי ,הרבה בריאות וכיף עם המשפחה המקסימה שלך -כי אין על בקשי !!! שנה מלאת חוויות טובות ,שנה שתכירי בה עוד אנשים וחברות חדשות ,ופשוט שתגשימי את כל החלומות ותשיגי את כל המטרות שלך !!! ואם את מכירה את השיר הזה שבדיוק מתאים "תעשי רק מה שאת אוהבת, רק מה שאת חושבת שהיה לך טוב …"
  אשלי יקרה שלי !!! אני מודה לך על כל שניה של מחשבה , מאמץ והשקעה ענקית !!!
  מעריכה ואוהבת הכי בעולם ,נוי פינק ❤️ ❤️ ❤️

  הגב
 • מאי בסון

  אשלי, אני לא יודעת כל כך מאיפה להתחיל,
  אבל פשוט ריגשת אותי אני כל כל מעריכה אותך ואת ההשקעה שלך בערוץ ובכל דבר שאת עושה. את לגמרי צודקת כולנו בני אדם. תמיד יהיו אנשים שיגיבו תגובות לא נעימות ולתגובות האלה אסור לייחס חשיבות. כבר כמעט שנתיים שאני צופה בערוץ שלך ואת מדהימה אותי כל פעם מחדש! תמיד בכל סרטון שעולה לערוץ ישר עולה לי חיוך על הפנים. בזכותך למדתי להתאפר ולגלות את האהבה הגדולה שלי לאיפור.
  אני לא מרבה להגיב על הפוסטרים כאן בבלוג אבל הפעם הייתי חייבת
  תמיד נעמוד מאחורייך צבא הבקשיות!
  אוהבת המון מאי❤️❤️

  הגב
 • נויה

  אשלי את כלכך מדהימה ורגישה ומיוחדת !!
  אני פשוט כלכך אוהבת אותךך ועצוב לי שזה מה שאת מרגישה
  אני פה תמיד איתך גם בשמחה וגם בעצב
  ומי שמגיב לך ככה הוא קנאי אני יודעת שאי אפשר כל הזמן לא לקחת ללב אבל באמת הוא קנאי הרי תחתונים כל אחד ואחת לובש/ת וזה גם לא תחתונים מוגזמים או משהו כזה.
  תמיד תזכרי לעשות רק מה שאת אוהבת שיעשה לך טוב !!!
  אוהבת מיליונים נויה

  הגב
 • אליה ביטון

  היייי אשלי את מקסימה מההמת ואמיתית ואני מממשש ממשש ממשש אוהבתתת אותךך ואני אוהבת שאת מעלה סירטונים אבל אני חודבת שכדאי לך אולי לקחת קצת נפסשה מהיוטיוב כן זה היה עצוב לכולם כי אנחנו מאוד אוהבות תסירטונים שלך אבל מגיעה לך גם קצת זמן למשפחה שלך למקצוע דלך לעבודה שלך לליה המקסימה את נותנת את כל כולך בישביל היוטיוב ואף אחד פה לא רוצה שתעזבי את המקצוע שהוא כל חייך שאת עוסקת בו מלא זמן כי את עסוקה ביוטיוב אנחנו מאוד אוהבת תסירטונים שלך ואותךך!!ואנחנו יודעות שאת עודה את זה כי את רוצה לעשות את ההכי טוב שלך ולתת את ה-100% אבל אנחנו רוצות שגם לך היה טוב אנחנו לא רוצות ליראות סירטונים דלך במחשבה שלא טוב לך אנחנו ממש אוהבותתת אותךך מקווה שתעשי תהחלטה הנכונה בידבילך גם אם זה לעזו תיוטיוב לחודש מיצידי רק שתרגישי טוב אם עצמך!אוהבת אותךך הכיי בעולםםםם

  הגב
 • אליה ביטון

  יייי אשלי את מקסימה מההמת ואמיתית ואני מממשש ממשש ממשש אוהבתתת אותךך ואני אוהבת שאת מעלה סירטונים אבל אני חודבת שכדאי לך אולי לקחת קצת נפסשה מהיוטיוב כן זה היה עצוב לכולם כי אנחנו מאוד אוהבות תסירטונים שלך אבל מגיעה לך גם קצת זמן למשפחה שלך למקצוע דלך לעבודה שלך לליה המקסימה את נותנת את כל כולך בישביל היוטיוב ואף אחד פה לא רוצה שתעזבי את המקצוע שהוא כל חייך שאת עוסקת בו מלא זמן כי את עסוקה ביוטיוב אנחנו מאוד אוהבת תסירטונים שלך ואותךך!!ואנחנו יודעות שאת עודה את זה כי את רוצה לעשות את ההכי טוב שלך ולתת את ה-100% אבל אנחנו רוצות שגם לך היה טוב אנחנו לא רוצות ליראות סירטונים דלך במחשבה שלא טוב לך אנחנו ממש אוהבותתת אותךך מקווה שתעשי תהחלטה הנכונה בידבילך גם אם זה לעזו תיוטיוב לחודש מיצידי רק שתרגישי טוב אם עצמך!אוהבת אותךך הכיי בעולםםםם

  הגב
 • מעיין

  אשלי, שימי פס!! (למרות שבטוחחח לא קל) את מלכה…!! תעשי רק מה שעושה לך ולמשפחה שלך טוב, לפני הכל!!! מעריכה את הכנות..
  שלך, צופה בוגרת 😉

  הגב
 • libi_p_

  כל מילה ומילה ריגשה אותי כלכך, קראתי את הפוסט עם דמעות בעיניים.
  מאחלת לך המון בהצלחה עם כל הפרויקטים ושאף פעם לא תרגישי לבד!
  ופשוט תודה ענקית! תודה על המסירות שלך ועל ההשקעה, על הכנות, על התוכן המדהים שאת מייצרת ופשוט תודה על הכל
  אוהבת המון! 3> 3>
  נ"ב:
  לכתוב את זה כשכתוב לי love you guys וbakshi15 על ההלבשה תחתונה מרגיש כלכך טוב!

  הגב
 • טל אשכנזי

  אשלי את מדהימה ! כל המכתב הארוך הזה באמת ריגש אותי . באמת שאל תתייחסי לאנשים שמשאירים לך תגובות רעות על הסרטונים הם אפילו לא ראויים להתייחסות ! שימי פס ! אנחנו פו ותמיד נתמוך בך ומה שאת עושה זה מדהים , להעלות סרטונים ופוסטים והגרלות ועוד מלאא דברים וכל זה את עושה בשביל הצופים שלך וכולנו לוקחים השראה כלכך גדולה וחיובית ממך . אנחנו אוהבות אותך מאוד והבקשיות האמיתיות בחיים לא ינטשו אותך וישארו איתך גם בזמנים הקשים ! אוהבת המון ❤️

  הגב
 • יובל

  היי אשלי, מקווה שתקראי את זה למרות שאני צופה את זה שיהיו לך על הפוסט הזה המון תגובות ולא באמת מצפה שתגיבי לי.. באמת בסרטון האחרון ירדתי לתגובות ולא הבנתי למה לא רואים אותן היה לי מוזר אבל אמרתי לעצמי אוקיי בטח זו סתם תקלה ביוטיוב שלי ועכשיו אחרי שקראתי אני באמת מבינה. אני הגעתי לערוץ שלך לגמרי במקרה לפני שנתיים, קניתי לראשונה מייקאפ (שבכלל לא התאים לי לעור ולגוון חחחח) וחיפשתי בגוגל מה הדרך הנכונה ביותר לשים מייקאפ,ראיתי כמה סרטונים ואז הגעתי לסרטון הראשון שראיתי שלך והוא היה טעויות נפוצות באיפור. מודה שהדבר הראשון שחשבתי עלייך זה ואו איזה יפה היא ואיזה מעצבנת שאת נראת מושלם עם עור מושלם. התלהבתי וישר נרשמתי לערוץ שלך כי משהו בגישה ובדיבור שלך היה נשמע לי מאוד כנה ואמיתי ומסתבר שצדקתי!! במשך שנתיים חיכיתי לימים שתעלי בהם סרטונים כי כל פעם הצלחת להלהיב אותי מחדש. לאט לאט למדתי להכיר אותך הבנתי כמה אני אוהבת איפור וכמה הוא יכול לעזור לבטחון שלי בתור אחת שסובלת מאקנה מאוד חמוד וזו גם אחת מהסיבות שהזדהתי איתך. בערך מהשנה פתאום מלא בנות התעניינו באיפור שלי והתחלתי לאפר חברות ומשפחה ליציאות וארועים וככ אהבתי את זה!! אני יודעת שזו תגובה חופרת מאוד אבל כיף לי לפרוק לך את זה ולחזק אותך למרות שהרבה בנות עושות את זה.. אני רוצה להגיד לך שאת אישה מדהימהה אשלי ושאף אחד לא יגיד לך אחרת! אני מרגישה בכל סרטון מחדש כאילו את פונה אלי, כאילו אנחנו חברות שנים וכאילו את היועצת הכי טובה שלי שאני לא יכולה בלעדיה. אני באמת לא מבינה בנות שרושמות דברים שליליים כי את לא חייבת לאף אחת שום דבר ותמיד תזכרי שככל שמספר הצופות שלך עולה, ככה יהיו יותר בנות לא מרוצות כי הרי אי אפשר אף פעם לרצות את כולן.. הרבה מהתגובות הרעות יהיו מתוך קנאה וגם הרבה יהיו מכאלה שפשוט לא מבינות אותך ואת האג׳נדה שלך וזה בסדר גמור! תזכרי שעל כל תגובה רעה יש עשרים טובות ותומכות.. אני מבינה שכל מילה רעה עושה הרבה יותר ממה שאנשים חושבים אבל חשוב לי להגיד לך שכל עוד את אוהבת ושלמה עם עצמך וכל עוד את קמה עם חיוך בבוקר אז הכל בסדרררר באמת!! בחיים לא אהבתי יוטיוברית כמו שאני אוהבת אותך! כמה שאת כנה ואמיתית, מפנקת בהגרלות, דואגת לנו ומעריכה.. ואני חייבת גם להתייחס לנושא של הפרסומות בערוץ. את עובדת ביוטיוב וזו העבודה שלך אז כמובן שאת חייבת להרוויח גם כסף אחרת איך תתקיימי? ובנות פשוט לא מבינות את זה! זה ככ לא משנה שיש פרסומות כי הרי יהיו רק פרסומות שאת באמת מאמינה במוצרים שלהם אז מה פאקינג אכפת לבנות אם קיבלת כסף על מוצר שגם ככה היית ממליצה עליו??? אוף כמה חפרתי לך אני יודעת אבל זה שווה את הסיכוי שאולי תקראי את זה ותרגישי אפילו טיפטיפה יותר טוב.. אוהבת אותך בלי סוף❤️

  הגב
 • טלי♥

  היי אשלי♥
  אני לא בטוחה שאולי תוכלי לראות את התגובה שלי עם כל התגובות החמות ששאר הבנות רשמו לך אבל בכל זאת אני רוצה להגיד לך מספר דברים.
  אז ככה.
  אני מסכימה עם דברייך.
  ולומר אני אפילו רוצה שתעשי סרטונים על מחזור וכל העיניינים האלו מכיוון שערוץ שלך פונה לקהל יעד של בנות/נשים .
  בנוסף לסרטון של התחתונים שהעלת(שעל הדרך ממש אהבתי) אני חושבת אישית שטוב שהעלת אותו כי הרי כולנו לובשות תחתונים ושזה מה שהוא יודע וכל מי שאמרה שזה לא צנוע או חינוכי אז אני באמת לא מבינה מה הקטע כי את רק הראת את הקולקצייה שלך.
  לפי דעתי את צריכה קודם לחשוב על עצמך ועל המשפחה שלך ורק אז על היוטיוב כי נכון שיוטיוב זה חלק גדול מאוד מהחיים שלך אבל משפחה זה דבר ראשון ובכללי להיות נאמנה לעצמך.

  LOVE YOU♥

  הגב
 • רחלי

  מדהימה!!! ממש חשפת לחלוטין את הנפש שבך
  מאוד התחברתי למה שכתבת שאת מצליחה חברות שלך עוזבות אותך , בתור אחת שחוותה את זה עצה לי: תמיד תקיפי את עצמך באנשים מוצלחים כך שלא יקנאו, יזלזלו כן זה נשמע מאוד יהיר אבל ממרומי גילי 36 אין חכם כבעל ניסיון.
  הביטי , יש לך משפחה מדהימה ובריאה שרק תגדל עם הזמן 😉
  מאחלת לך מכל הלב בריאות רוגע ושלווה את מקסימה אני לומדת המון ממך ובעיקר שאת בנאדם מדהים טוב מעט תמימה ( גם אני הייתי נאיבית בעברי) אבל את נקייה בנשמתך!
  כל טוב ותזכרי גם בתקופות רגישות יותר….. תדאגי לעצמך תעשי מה שטוב לך !!!

  הגב
 • דיאנה

  הפוסט הזה כל כך אמיתי, מוכיחשאת בן אדם לאלה שחשבו אחרת! את מדהימה, ואני כל כך שמחה שיצא לי להכיר את הערוצים שלך לפני שנתיים! את מלמדת אותי כל כך הרבה דברים, זה התחיל באיפור ורק ממשיך בידע כללי,אישי,חברתי,נשי ואני בטוחה שאני רק אמשיך ללמוד ממך! את עובדת כל כך קשה כדי לרצות אותנו, כדי שלא נרגיש מאוכזבות, הרי יום ראשון הפך להיות מהיום השנוא עליי ליום האהוב עליי, כי אשלי מעלה סרטון חדש! ויום חמישי שפותח את הסופש מזמן לא אהוב עליי רק בגלל סיבה הזו, אלא גם בגלל שאת מעלה סרטון נוסף! ואם באמצע השבוע עולה סרטון או וולוג, זה תמיד עושה טוב על הלב!עוד קצת השקעה, עוד קצת מאמץ, וכל זה בשבילנו. הייתי רוצה להחזיר לך את כל ההשקעה והמאמץ הזה, ואני בטוחה שכל בקשית אמיתית! ולגבי תגובות פוגעות, יש נשים/אנשים שלא מבינים את העקרונות שמאחורי המעשים שלך..זה לגיטימי, אל תייחסי לזה חשיבות רבה, ואנשים ינסו להפיל אותך, אל תתני להם את התחושת ניצחון הזו, את בן אדם חזק והוכחת לנו את זה בפוסט שלך! תתגאי בתגובות האלה, הן בסופו של דבר מרימות אותך למעלה, נותנות לך מוטיבציה להמשיך ולעשות יותר,לא? אני מצטערת על החפירה אבל היה חשוב לי להגיב, למרות שבדרך כלל אני לא מגיבה. אני מקווה שאת קוראת את התגובות, ואת התגובה שלי.. תתחזקי מכל תגובה אשלי, ותמיד תזכרי שאחרי כל ירידה מגיעה עלייה! אוהבת אותך ותמיד אזכור להזכיר לך את זה!

  הגב
 • מרין

  אשלי יקירתי, גם אם לא היית מוכרת היו אנשים שהיו מבקרים אותך, לכן איני רואה טעם להתייחס לאותם אנשים, המשיכי במעשייך, מאחלת לך אין ספור הצלחות בכל דבר שרק תגעי בו!
  וגם אני מהקהל הבוגר בוחרת להיות פחות בפרונט, אך כמו כל בקשית מחכה כל יום וכל שבוע לעוד סרטון שלך!
  אוהבת ❤️

  הגב
 • גל

  אוי אשלי… את יודעת מה עשית לי בלב כשקראתי אותו? הוא חייך והתרחב.אני שמחה שאת מרגישה מספיק קרובה אלינו כדי לכתוב את הכל בלי חשבון. כי את אשלי- אמיתית. ורואים שאת עושה מה שאת עושה ומצליחה מאוד כי את אמיתית. בעיניי, זה הפלא.כל כך הרבה בנות רוצות להיות כמוך, כמו אשלי וקסמן בקשי, שממזמן היא לא רק מאפרת או רק יוטיוברית. היא מודל חיקוי. היא כנה ואמיתית וכן- גם היא לא מושלמת והיא בדיוק כמוכן, אשלי. רציתי לסיים את זה בשיר שאני מקווה מאוד שתשמעי אחרי שתקראי את התגובה הזו..
  השיר של גלי עטרי- מה שאת אוהבת. אם קראת את התגובה והלכת לשמוע את השיר הלוואי שתגידי איכשהו… ולוג זו אחלה דרך (חחחחח סתם)
  " תעשי רק מה שאת אוהבת, רק מה שאת חושבת, שהיה לך טוב"

  הגב
 • .

  היי אשלי,אני מקווה שתקראי את זה. בדרך כלל אני לא מגיבה לפוסטים או סרטונים. אבל הפעם הרגשתי שאני חייבת להגיב. אני מקווה שבאמת תשבי ותקראי את זה כי זה חשוב 🙂

  לפני הכל, את בן אדם מדהים, רוצה לרצות את כולם ולעשות לסביבה שלו רק טוב. אני בטוחה שיסכימו איתי, הפכת לדבר חשוב ומוכר בקרב נשים (ואפילו גברים!) הבאת משהו שונה מיוחד!

  ביוטיוב את בחרת, בחרת לעזור וללמד נשים להתאפר, ולהפתח (ולי באופן אישי להפתח ולהיות פחות ביישנית). עכשיו יש לך משפחה (ואמן שתתרחב עוד) את צריכה לדאוג להם. על תעמיסי על עצמך! אם את מרגישה לחץ, תנסי לקחת הפסקה מחלק דברים. אני בטוחה שיבינו אותך.

  תמיד יהיו את האלה שיחפשו, ויעירו על דברים הכי קטנים. תתעלמי! מה שקרה אח ה"תחתונים" מוזר בעייני. כאילו, מי לא לובש תחתונים. גברים, נשים, אפילו ילדים! אין שוב דבר גס או רע! כל הכבוד לך שהצלחת לייצר לין הלבשה תחתונה! הגעת לרמה כל כך גבוהה ומגיע להיות גאה!
  ממש מפתיע שנפגעת מתגוהות כאלה. עוד פעם, תמיד יניו את האלה שיבקרו לרעה סתם ככה. להתעלם!

  אני מאוד מקווה שהכל ילך כמו שתכננת ושליה תכנס לגן תצליחי לעשות סרטונים ורצית. וכן תעשי סרטונים שאת מדברת על מחזור ותזונה ועל הכל. אני מבטיחה לך שגם לזה יהיו ביקורות ויגידו: "ילדות קטנות צופות בך" אבל בדיוק, יש סרטונים שמיועדים גם לבנות צעירות. כי לצערנו לא בכל בית ספר מסבירים מה זה ובנות בנות אפילו 8 מקבלות ולא יודעות מה זה. ואם למישהו זה לא מתאים התוכן, שלא יצפה! יוטיוב מוגבל לילדים מגיל 13 ומעלה ומי שבחרה לזייף גיל והיא פחות. ההורים שלה צריכים לדעת למה היא נכנסה ומה היא עושה ביוטיוב.

  קצת עצוב שתפסיקי לאפר, כי מזה התחלת בעצם. אבל אני מבינה שיש גם לחץ ודברים אחרים מחוץ לזה. אני בטוחה שכולם יבינו אותך!

  הערוץ גדל ואיתו התגובות, אנשים שצופים, והפכת להיות ליותר מוכרת.ואני בטוחה אחרי שיקראו את זה יפסיקו לגשת אליך ברחוב בצורה לא נעימה, וכן ישימו לה לסיטואציה אם כדאי לבוא או לא.

  לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו, וזה מה שהופך אותו למה שהוא! וצריך לקבל את עצמו.

  ובזה את תומכת בערוץ שלך!

  (קצת מצחיק אותי שאני אומרת את זה ולא מקבלת את עצמי כל כך).

  אני מאחלת לך בהצלחה ומקווה שתמשיכי ואני כבר מחכה למברשות!
  וסליחה שיצא ארוך מידי,
  מקווה שקראת♥

  הגב
  • .

   ואיך שכחתי להגיד, את מדהימה ורואים שאכפת לך מהצופים והקוראים שלך! תמשיכי במה שאת עושה

   מחכה לעוד פוסטים וסרטונים!

   Love you♥♥♥

   הגב
 • תמר אברמוב

  היי אשלי! אני מקווה שאת קוראת את התגובה הזאת…רק רציתי להגיד לך: כל הכבוד.. כל הכבוד על זה שאכפת לך מצופות ועשית מלא סרטונים החודש (נראה לי שזה שיא חח) למרות שהיית עמוסה, ולא היה לך כמעט אוויר לנשום חוץ מבחופשות.. בזמן קריאת הפוסט שלך, התחילו להעלות לי דמעות וזלגו לי שתי דמעות.. אני ממש הרגשתי את הרגשות שלך בפוסט ואני מצטערת על מה שקרה בסרטון של הליין הלבשה תחתונה! כל ה-hate comments הם סתם של קנאים שלא מבינים את המסר שניסית להעביר! הבקשיות האמיתיות יתמכו בך לאורך כל הדרך, ואני גאה להגיד לך שאני אחת כזו! אל תשימי לב למי שמגיב לך תגובות רעות או אומר שזה לא צנוע.. איך זה לא צנוע?! גם אתה שם את זה וכל העולם שם את זה.. מה לא חינוכי?! רק שתדע שמחנכים ילדים קטנים לשים תחתונים בשביל להגמל מחיטולים.. לפי דעתי זה רעיון מהדר אם תדברי על מחזור! עדיין לא קיבלתי, אבל אני כבר צריכה להתכונן ולדעת הכל! ולפעמים, העבודה שלהיות יוטיובר, מחברת בין אנשים וזה הופך אותם לחברים.. זה גורם לשיתופי פעולה, ומעבר לשיתופי פעולה , את מתחילה להתחבר לבן אדם ולגלות אותו וגם הוא בך.. ואז מתחילים להכיר חברים חדשים.. אם את לא רוצה להפרד מחברות וותיקות שלך, תפגשי איתן ובאותו הזמן תעשי ולוג, ואת לא חייבת לעשות תמיד ולוג..
  אני אוהבת אותך מלא ומקווה שגם טיפה עזרתי לך בחלק מהפוסט! לאביו ❤️ תמר ⭕️❌⭕️❌

  הגב
 • אדוה

  אני אקצר כאן:
  את מהממת, אני מתה עליך, אני תמיד ימות עליך, ותודה לך על כל מה שאת עושה בשביל הצופות שלך
  אני הכי מעריכה מה שאת עושה
  אוהבת עד אינסוף ובחזרה ❤️

  הגב
 • אדוה

  אני אקצר כאן:
  את מהממת, אני מתה עליך, אני תמיד ימות עליך, ותודה לך על כל ההשקעה בשביל הצופות שלך
  אני הכי מעריכה מה שאת עושה
  אוהבת עד אינסוף ובחזרה ❤️

  הגב
 • תהל אפללו

  אשלי ממש ריגשת אותי בדברים שאמרת ושאת נפתחת מולנו שזה מראה שאת סומכת עלינו ואת בנאדם מדהים וגם אם החיים לא פשוטים את תנצחי אותם בהמון אהבה וחום אוהבת אותך❤️❤️❤️❤️

  הגב
 • Noam

  עצוב שבאמת אנשים לא מצליחים להעריך את העבודה הקשה שאת עושה, שלא מעריכים אותך על זה שאת מוותרת על כל כך הרבה דברים. זה עצוב לי שככה את מרגישה. אני בטוחה שהכל יסתדר ואנשים ידעו להעריך את מה שאת עושה. את מדהימה ולאט לאט את מטפסת גבוה יותר ומגיעה רחוק יותר! אין עלייך את פשוט מדהימה!

  הגב
 • גאיה

  היי אשלי 🙂 קודם כל, שהתחלתי לקרוא את זה חשבתי שאני אקרא את הפסקה הראשונה, אולי שניים אבל לא יותר. אבל ככל שקראתי יותר, פשוט הרגשתי שאני מתחברת אליך. אף פעם לא חשבתי שאת שונה ותמיד ידעתי כמה קשה לך אבל כשקראתי את זה הבנתי כמה את מרגישה קרובה אלינו כדי לספר לנו את זה. היו כמובן דברים שפחות הסכמתי איתך וכאלו שיותר למשל הקטע שצופות עוצרות אותך ברגעים לא מתאים, אני חושבת שאם אני הייתי במצבך הייתי כל כך מתעצבנת ואת אומרת את זה בצורה כל כך עדינה וזה ממש נגע לי בלב. ככל שקראתי יותר ככה החיוך שלי התרחב. את בן אדם מדהים ובכל המפגשים שהייתי היה אירגון נורא אבל את באת והצלת את הכל ברגע שראיתי אותך פשוט שחכתי הכל. את הדבר הכי טוב שיש ביוטיוב ולמרות שזה קשה לך את עושה עבודה מדהימה! קראתי את כל הטוקבקים בסירטון על התחתונים וזה היה נראה שכל מי שהגיב בצורה כזאת מגעילה פשוט קינא בך. גם אמא שלי רואה את הסירטונים שלך והיא רוצה לומר לך תודה רבה שלימדת אותה איך להיתאפר נכון. אני רוצה לומר לך תודה על זה שלימדת אותי מה זה להיות בן אדם.
  תודה על הכל!!
  אוהבת ♥♥♥♥

  הגב
 • הדר

  היוש אשלי❤️❤️❤️
  חולה עליך עלייך כאילו את מדהימה ומהממת אין לי מילים כמה אני אוהבת אותךךך. חבל שאת כבר לא מאפרת לכל מיני אירועים אבל אני יודעת שזה כי בזמן הזה את מגשימה כל מיני חלומות שלךך❤️
  לא אפסיק לצפות בך עד שתפסיקי להעלות סרטוניםםם. שאני מקווה שלא תפסיקי אף פעם❤️❤️❤️❤️. אשלי כבר נהיית מפורסמת ברמותתתת והכל בזכות זה שכמעט כל אחד שצופה בך, מתאהב❤️.
  ולכן אף פעם לא תוכלי לעצור את התגובות הרעות, אם כי הם כל כך מעטות לעומת התגובות הטובות❤️❤️❤️.
  מקווה שעד שאני אהיה בגיל תיכון ואוכל להתאפר קצת יותר תחזרי לאפר אישית, כי אני מחכה לזה כל כך❤️❤️❤️❤️
  זה נהיה ארוך אבל חולה עליך❤️❤️

  הגב
 • סיון

  את מדהימה! אם אני הייתי עוברת את כל זה בחודש הייתי חצי מתה! אולי אני בת 11, וכשאני אומרת את גילי חושבים שאני משוגעת ולא מתחשבת באדם "המפורסם" שאני רוצה לפגוש, אני חושבת שאם בנות באות אליך בצרחות ומבהילות אותך ומי שלידך, הם לא באמת מכירות אותך, הן לא באמת חושבות שאת בן אדם, והן בטח שלא בקשיות אמיתיות 😉 וגם את לא צריכה לשים על אלו שחושבים שאת סנובית, אם הם חושבים שאת ככה אז הם צרי עין שלא מכירים אותך בכלל, את שינית לי את החיים! לפני שהכרתי את הערוץ שלך, שזה היה באפריל, לא ידעתי כלום! חשבתי ששמים עיפרון לעיניים, כמו ששמים איילנר XD, אבל לא רק באיפור, אני רוצה להיות יוטיוברית! אבל במקרה שלי, זה לא רק חלום… אני לומדת עריכה, מעצבת את הערוץ בעזרת פוטושופ (טוב את זה ידעתי מאז שסיימתי את כיתה ג') וכל הזמן חושבת על רעיונות! ואת מקורית!! אולי פה ושם העתקת, אבל לא ברעיונות, לדוגמא בסרטון של המפגש באשדוד, שהנחת את המייקאפ בספוגית, אמרת: "טאפ טאפ טאפ" בקל מאוד דומה לערוץ בישול "נרדי נאמיס" אבל מעתיקים ממך כל כך הרבה, שזה סימן לכך שאת מקורית, ואוהבים את הרעיונות שלך! יש לך ערוץ מיוחיד כי את פתחת את עולם הביוטי, בישראל! שזה הישג מאוד מרשים!!!!! אני מקווה שיתחילו להעריך אותך ואת העבודה הרבה שאת עושה, ושההלבשה התחתונה והמברשות שלך יצליחו, בכל העולם!!!!!!!

  נ.ב: כדאי מאוד שתדברי על מחזור, כדי שבנות שלא קיבלו עדיין, יבינו שזה לא מבהיל! ובנות שקיבלו מחזור לא ממזמן, כמוני שיבינו מה לעשות! וכמובן בנות שהן וותיקות בעיניין, יורחב הידע שלהן על כך!

  הגב
  • עינב

   היי אשלי אני בת 18 התחלתי לפני שנה לראות סירטונים שלך עזרת לי כל כך עם האופטימיות והחיוך המתמשך הזה שלך כל פעם שאני קצת עצובה אני רואה סירטונים שלך כדי להרים לי את המצב רוח במקצת מה שלמדתי עד כה בחיים שאנשים שופטים על כל דבר שתעשי עם תפרשי מהיוטיוב יהיה להם מה להגיד תמשיכי לעשות מה שאת אוהבת וטובה בו יהיה להם מה להגיד בקיצור תמיד יהיה לאנשים מה להגיד לא משנה מה תעשי אז אולי באמת עדיף להתעלם ולא לקחת אישי למרות שזה כואב ולהבין שיש כך כך הרבה בקשיות כמוני שאוהבות אותך ותומכות בך לא משנה מה אוהבת המון ומקווה שתמיד תשארי כזאת כנה ואהובה

   הגב
 • טל

  היי אשלי, אני בת 14 מאשדוד .
  קראתי את הפוסט שלך והתרגשתי!
  אני לא עומדת להגיד לך שאת לא צריכה להיפגע ושזה סתם שטויות כי זה בסדר להיפגע מתגובות של אנשים וכמעט בכל אחד זה היה מעורר עצב או כעס. זה אנושי להיות עצוב כי בלי ירידות אין עליות בחיים.
  לפעמים יש תקופות כאלה בחיים וצריך לדעת איך להתמודד גם איתם.
  אני שונאת שינויים בחיים אבל אני מצליחה להתמודד איתם ועכשיו זה גם תורך! תעזרי בנו, בילדה המתוקה שלך, בבעל שאת כלכך אוהבת, במשפחה המדהימה שלך ושל עידן ואני בטוחה שתמצאי עוד אנשים שיכולים לתמוך בך ולעזור לך לצאת מהדיכאון. קחי את הזמן שלך להירגע מכל הלחץ והבלגן, תוותרי על הדברים שאת חושבת שפחות חשובים לתקופה הזו ותתרכזי במה שחשוב לך. #בקשית_אמיתית_מבינה_את_אשלי. משפט אחרון מתוך שיר שיכול לעזור לך: "הכל זה לטובה גם אם זה נראה עכשיו אחרת"

  אוהבת המוןןן ומקווה שתחזרי לעצמך טל 🙂

  הגב
 • שירז

  הלוואי שתקראי את זה למרות שיש לך כל כך הרבה תגובות.
  אני צופה בך כבר כמה חודשים ואת לא מבינה איך השפעת עלי. הייתי מסתכלת במראה וחושבת שאני מכוערת הייתי הכי לא שלמה עם עצמי אבל כשהתחלתי לראות סירטונים שלך התחלתי להתאפר ולהתעניין באיפור וזה הדבר הכי טוב שקרה לי ומעבר לזה שלימדת אותי להתאפר אני חושבת שאת נותנת הרגשה אימהית לכל מי שצופה בך את מדהימה ואת ללא ספק האיידול שלי תעשי רק מה שטוב לך מקווה שתמשיכי לעלות סירטונים את מדהימה!

  הגב
 • נעם

  היי אשלי, אני צופה בך כבר כמה שנים טובות, בסביבות השנתיים וחצי .. ואני רוצה להגיד לך שאת מדהימה, היית מדהימה ותמיד תישארי כזו , ואני רואה כמה קשה לך העובדה שלא תמיד מבינים ומקבלים את מה שאת עושה ,אבל מתוך 65000 בנות תמיד יהיו כמה שלא יאהבו או שיהיו להן תלונות .. אז רק שתדעי( למקרה שלא ידעת ואני בטוחה שכן ) שיש גם המון בנות כמוני שנהנות מכל הסרטונים שלך ולא מפספסות אף סרטון ! ושחוות איתך כל דבר שקורה אז אל תשכחי שיש גם אותנו, ואנחנו הרוב!!!! אוהבת המון ❤

  הגב
 • נועה וקסלר

  טוב דיי בטוח שלא תקראי את זה מרוב כמות הלחץ התגובות כמו שאמרת בפוסט הזה אבל אני בכל זאת מרגישה צורך לכתוב לך אז אני רוצה לומר לך משהו חשוב אני ממש מקווה שתקראי את זה אז כשאמרת בסרטון שכנראה את מפסיקה לאפר ממש התבאסתי ולא ידעתי שממש התבאסת וכמעט בכיתי כי אני רוצה ממש שתמשיכי להיות נגישה בכל מיני דרכים ואני לא מסוגלת לראות את התקופה הזאת שלא תיהי נגישה בכלל ויש לי משהו חשוב לספר לך יש לי הפרעת קשב ויש לי קצת בעיה חרדות וכשקראתי את הפוסט כמעט קבלתי התקף חרדה כי הבנתי שיש לך המון צרות ועומס ושאת ממש רגישה כמוני כי אני פשוט מוצאת שאת כמו אחותי הגדולה שעוזרת ותומכת בי ואני ממש אוהבת אותך אני רוצה שתפתחי יותר אלינוכי גם אנחנו יכולות לעזטר לך ןלהחזיר את כל האהבה שלנו אליך ואני מאמינה שהרבה יסכימו איתי בבקשה תשתפו כי זה חשוב לי שתראי את זה. love you אשלי.

  הגב
 • לירון בן ארוש

  אשלי יקרה שלי <3 קראתי את הפוסט הזה בדמעות של אושר שאת משתפת אותנו במה שאת מרגישה, כמו שאמרת את ממש כמו אחות גדולה בשבילנו (בשבילי בעיקר כי יש לי רק אחים בנים, גדולים). את לא מבינה כמה אני אוהבת אותך, את מלמדת אותי דברים חדשים שאני לא ידעתי ונותנת עצות שאפילו אמא שלי לא מבינה מאיפה אני מביאה אותם עד שהיא קולטת ממני חחח (אמא שלי גם אוהבת אותך במון). בנוגע לכל התגובות הרעות, בטח שמעת את זה מלא (כולם שמעו את זה בטח מיליון פעם) אבל אל תתייחסי אליהם וזה בסדר גמור אם את מוחקת תגובה שלא במקום בכלל. רק שתדעי שבזכותך אני הכרתי את העולם הזה שנקרא יופי וטיפוח כי רוב החיים שלי הייתי טום בוי ולא הייתי משקיעה בעצמי עד שהכרתי אותך וגיליתי שאני ממש אוהבת לאפר ולהתאפר בדיוק כמוך, אפילו הפרוייקט בגרות שלי באומנות עוסקת באיפור ואני גאה בזה והכל בזכותך <3 אז לסיום, תישארי כמו שאת וכולנו בני אדם ואני בטוחה שתצליחי למצוא זמן לעשות את הדברים שאת אוהבת לעשות ואנחנו נקבל את זה באהבה כי אנחנו משפחה <3
  לאב יו ביג סיסטר <3

  הגב
 • לירז אברהם

  אני מבינה את כל הכעס שלך אבל אל תתייחסי כי את יודעת שיש 65000 בנות ואפילו יותר שאוהבות אותך אז אם 5 , 6 אנשים לא אוהבים את זה אז אל תחשבי על זה שאולי עשית משהו לא בסדר או שהתנהגת לא בסדר כי יש אנשים שפשוט לא מבינים ומאז המפגש בחיפה אפילו אימא שלי שהיא בת 44 ואחותי שהיא בת 24 אוהבות אותך אז תחשבי על זה כי את בנאדם מושלם וכל מי שמכיר או מכירה אותך יודע שאת בן אדם נהדר את מלמדת אנשים כל כך הרבה דברים שאפילו אימהות לא מלמדות או בשום מקום אחר את לא לומדת את זה אבל אצלך זה משהו אחר שונה ומיוחד אבל אם זאת ההחלטה שלך אף אחדד לא יוכל להתנגד כי זה בכל זאת החיים שלך LOVE YOU

  הגב
 • גלי

  מאוד ריגשת עם מה שכתבת…ששיתפת אותנו בתחושותיך..
  ובאמת יש תחושה שהרמה של הסרטונים לאחרונה קצת ירדה אך זה עדיין לא עוצר אותי מלהמשיך לראות סרטונים שלך ויש יש לך המון סרטונים מעולים שאפילו אני חורשת מידי פעם על הישנים כי יש כאלו שממש מוצלחים ורלוונטים..עובדה שכמות שצופות שלך גדלה באופן מסחרר!! וללא ספק ההצלחה מביא איתה הרבה דברים טובים כמו אהבה והערכה ורואים את זה בתגובות ובמפגשים. וגם מביאה איתה דברים פחות נעימים. נכון שקשה שלא לשים לב לדברים רעים שנכתבים כמו עניין ליין התחתונים. אבל אנשים מחפשים על מה להתלונן/לקטר/ לא לפרגן וזה ככה פה בארץ…את יודעת אבל אני חושבת שהדברים הטובים גוברים על הדברים הרכים…את מצליחה מעבר לכל מה שחלמת ודמיינת..את מתפתחת לכיוונים חדשים ומעניינים..שזה מעולה ואץ בין הנדירים שהצלחת מעל ומעבר ותמשיכי ככנ ונכון יש נשמות "טובות" שכואב להם מההצלחה שלך. שגם לי לא מובן מה יש להתרחק…אבל זו לא רק קנאה? אולי את משדרת משהו לאנשים? סתם מאירה לך..
  יחד עם זאת הייתי ממליצה לך לקחת חופש )חופש אמיתי בלי ולוגים בהינד דה בקשיז( ולתת למוח שלך לעבד את הדברים החדשים שקורים לך..לקחת חופשה קטנה מיוטיוב ותחברי טעונה באנרגיות חדשות ורעיונות ותבוא לך המוזה…וגם כי את בנוסף רעיה, אמא ואשלי האדם..קחי חופש מהמצלמה תבלי זמן איכות אמיתי עם עתמך והמשפחה וץחזרי רעננה וחדשה..לא טוב ולא בריא לחץ..בייחוד במצבך הנוכחי..
  מעריכה ומכבדת, צופה שקטה חחח

  הגב
 • שני

  אשלי ריגשת אותי מאוד.
  את בחורה כל כך עוצמתית ונותנת המון השראה לסובבים אותך, אבל את לא צריכה להתנצל כל כך הרבה ולנסות לרצות את כולם!
  תמיד יהיו את אלה שישאירו תגובות ארסיות ויפנו אלייך בחוצפה ברחוב "כי את מפורסמת ואת חייבת לי תמונה כאן עכשיו", ותמיד יהיו את אלו שלא יפרגנו מקנאה. את שמה אותם בכיס הקטן שלך!
  את ממש לא היית חייבת את כל ההסברים ששפכת כאן.
  אולי אני קצת בוטה אבל קחי את זה כטיפ. את לפעמים כל כך מזכירה לי את עצמי וזה מדהים.
  תמשיכי להיות מצטיינת בשלך 3>

  נ.ב. את הצגת את ליין התחתונים שלך בצורה הכי הכי צנועה שיש! כל הכבוד.

  הגב
 • ויטה

  אני קראתי את הפוסט ומאוד חזק אני הבנתי אותך עם כל הכאב שרשמת את מנסה להחזיק את עצמך חזקה ומנסה לצחוק ולחייך אבל בפנים עמוק את לא כלכך שמחה , ואני רוצה לומר לך שאת מדהימה , יפה , ויש מילייארדי אנשים בעולם , רעים טובים שמנים רזים ובכל מיני צורות כולנו שונים במחשבות ואת מדהימה , לי אישית כלכך הרבה פגעו בי כך שאני מבינה אותך כלכך הרבה , באמת עצוב שאת לא בגיל שלי כדי שאני יוכל להרגיע אותך ואתן טיפ כדי לשמוח הדבר הכי חשוב זה ספורט זה באמת משמח:) אוהבת

  הגב
 • שי אוחנה

  פשוט וואו!
  אשלי את מקסימה!
  את עושה הכל בשבילנו וזה פשוט מדהים וראוי להערכה והערצה♥
  נכנסת לי ללב ופשוט תודה אשלי♥

  הגב
 • גליה זרה

  את מדהימה, אני מעריכה אותך בטירוף ואוהבץ אותך ושמחה על האומץ שלך לעלת פוסט כזה
  אוהבת בכל ליבי, גליה

  הגב
  • נגה

   וואו אשלי ממש נגעת לי בלב! אניאישית לא ראיתי אותך ברחוב אבל אם אראה אז את צודקת, אפעיל שיקול דעת. הייתי מאו דשמחה שתתחילי לדבר על דברים שלא בהכרח קשורים לאיפור..
   אוהבת הכי בעולם
   נגה

   הגב
 • נועה

  ואני התעצבנתי על זה שיוטיובריות אחרות אפילו את החזיות שלהן לא מראות ב"Houl" בגדים, כי כולנו בנות וזה הכי לגיטימי להראות ולדבר על הדברים האלה, אני לא מבינה במה יש להתבייש.
  אני בטוחה שאת יודעת כמה אנחנו אוהבות אותך, אני אישית התחלתי להתאפר בגיל 11 וכבר שנים שאני לא מפסיקה, אפשר להגיד שאת סוג של מורה רוחנית שלי, ואני בטוחה גם שהבנת ממזמן שידע על איפור זה לא הדבר היחיד שאת מעניקה לצופות שלך.
  אשלי את בעצמך אמרת לא פעם שאי אפשר להיות "יוטיובר" אם אתה לא אמיתי ומביא את עצמך ב100%, ואת מוכיחה לנו שאת צודקת, כי את בעצמך באת עם הרעיון להוציא הלבשה תחתונה, כי *את* מסוג האנשים שלא מביך אותם לדבר על הנושאים אינטימים בפניי החברים והמשפחה, והרי לא פעם גם אמרת שאנחנו החברות שלך, "משפחת הבקשיות", את מביאה לנו את מי שאת, בלי לנטרל או להסתיר שום דבר, אבל זה גם לא אומר שאיבדת את הזכות לפרטיות.
  רק תזכרי שלאנשים תמיד יש מה להגיד, אבל גם אם הביקורת שלהם תופנה כלפייך בעקיפין היא מופנית כלפיי עצמם, המרמור שייך להם והם מעדיפים להפנות את האשמה כלפיי אנשים אחרים כי קשה מדי להגיד לעצמך "בזה אני לא בסדר".
  זאת עובדה שאנחנו כבני אדם שונאים אנשים בגלל שהתכונה הכי בולטת בהם היא תכונה שנמצאת בתוכנו ואיתה אנחנו נמצאים בסכסוך תמידי, אני מאמינה שהבנות שכתבו לך את אותם דברים מרגישות כלואות מבחינה מינית ולא מסוגלות לדבר על דברים אינטימים עם חברות או עם כל אחד אחר, הם כמובן גם לא שונאות אותך אחרות הן לא היו פה, אבל זה תסביך שלהן וצריך לקבל אותן ולאהוב אותן, כי הן באמת זקוקות לזה.
  שולחת לך המון אהבה, סומכת עלייך שאת הביקורת הקשה אם היא קיימת, תקבלי רק מהאנשים הקרובים שאת אוהבת והם מכירים אותך, כי למרות שאת חושפת אלינו את חייך אנחנו לא מכירות אותך ואת התמונה הכללית מספיק כדי להגיד לך מה כן ומה לא.
  אוהבת מאוד, תמשיכי לעשות את מה שאת אוהבת♥

  הגב
 • ימית

  היי אשלי
  פעם ראשונה שאני מגיבה פה ( מלחיץ משהו)
  האמת רק רציתי לחזק אותך ולהגיד שמה שרשמת היה מאוד מרגש
  ולדעתי בעולם שלנו עכשיו מותר לדבר על הכול ואין טעם לקחת אנשים ללב עם הם לא שווים את זה
  אני אמא לילדה בת כמעט שנתיים (נולדה באותו יום איתך חחחח )
  ואני מאוד אוהבת לראות את כל הדברים שאת מעלה שקשורים לליה 😉
  וכמובן שהפכת לגורו שלי באיפור
  אז רק רציתי לרשום לך שאת מהממת ועושה חייל בעבודה שלך

  הגב
 • שרי כהן

  אשלי יקירתי אין כמוך את בנאדם מדהים
  וכל הכבוד לך על המחשבה של ייצור הלבשה תחתונה ממש אהבתי את הרעיון לעשות משהו שהוא פנימי.
  אני ישמח מאד אם תעלי סירטון על נושא זוגיות ,תזונה.
  אין כמוך חקזי ועימצי המשיכי להיות כמו שאת.
  אוהבת המון.
  אל תתיחסי למה שאנשים כותבים יש אנשים שקשה להם לפרגו לך את מושלמתתתת.

  הגב
 • ליאור

  וואו פשוט לא יכולתי לעצור את הדמעות … את כל כך ריגשת אותי ובאמת אמרת את מה שיש לך על הלב.
  אשלי את בן אדם כל כך מדהים שאין דברים כאלה!!
  את עושה הכל למעננו, הבקשיות שלך ואפילו מוותרת בשבילנו על כל כך הרבה דברים (למרות שאני לא כל כך מסכימה איתך שאת צריכה לוותר על איפור לקוחות שלך כי זה החיים שלך והמקצוע שלך ואני יודעת שגם היוטיוב הוא משהו חשוב בשבילך אבל עדיין צריך לחשוב על העתיד, ולוותר על איפור לקוחות בשביל סירטונים או ליין מסוים בשבילנו פשוט וואו) ורק שתדעי שהכי מגיע לך בעולם לקבל כבוד כל כך גדול על כל מה שאת עושה!
  אני אוהבת אותך כל כך את פשוט מודל לחיקוי בשבילי, את מלמדת אותי כל כך הרבה לא רק על איפור גם על החיים ושצריך להעריך כל רגע קטן וכל אחד.
  אוהבת אותך מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא 3> 3> 3>

  הגב
 • רות

  מקסימה! אני אוהבת לקרוא פוסטים אישיים שלך מהלב…
  בקשר לתחתונים, זה ממש מרגיז אותי שמעזים לכתוב לך שזה לא צנוע או פרובוקטיבי, כולה תחתונים!
  אל תתני לערוץ להיות "מכובס" רק בגלל כמה אנשים ממורמרים. הייתי רוצה שתדברי על נושאים כאלה ואחרים ותתעלמי מהתגובות שטוענות שזה לא "חינוכי"..
  זוכרת שהלכת לפני יותר משנה להופעה של ריאנה ותקפו אותך על זה שאת מציגה אותה בערוץ כי היא לא "חינוכית" ? התמודדת עם זה מדהים ואמרת שאת מאפרת ולא מחנכת..וזה נכון! תתמודדי עם זה כך גם עכשיו.
  והגיע הזמן שתשלימי עם העובדה שחלק מלהיות יוטוברית זה גם לדעת לגדל עור של פיל..לא קיימת יוטוברית שאין עליה ביקורת, בח"ול יש אפילו פורומים דוחים אך מצליחים (תכתבי guru gossip בגוגל) עם אלפי מאות אלפי הודעות שכל מטרתם לרדת על היוטוברים ולהעביר עליהם ביקורת… זה קשה אבל זה נהיה חלק מהמקצוע ואחרי כ"כ הרבה שנים ביוטיוב את חייבת לתת לזה להשפיע עלייך פחות, למזלך (ובזכותך) בערוץ שלך יש המון המון פירגון ואהבה בתגובות, לא נתקלתי עוד בערוץ שמקבל כ"כ הרבה אהבה וזה בגלל שאת נכנסת מאוד מהר ללב.
  קיצר, איך אומרים באנגלית- brush it off and move on

  הגב
 • ענבר אופיר

  לאשלי המדהימה!
  הפוסט הזה בחלקו רק חיזק דברים שנראה לי שכולם ידעו – את בן אדם אמיתי, יש לך חיים משלך, שאת משקיעה המון ביוטיוב ובצופות שלך, ושבאופן כלל את מודל לחיקוי, גם אם לחלק זה לא נאה שהוצאת קו של הלבשה תחתונה, למרות שלדעתי אין פה שום בעיה בכלל כי זה משהו שאת החלטת שתעשי, ואין לאף אחד את הזכות להגיד לך שלא – כי את השקעת וטרחת. הם לא חייבים לאהוב, או לקנות, אבל אי אפשר להחליט בשבילך מה לעצב ולהוציא למכירה ומה לא.
  אבל בנוסף לזה, הפוסט הזה פקח לי ואני מניחה שלעוד הרבה בנות את העיניים. אני לצערי הרב עדיין לא נתקלתי בך, אבל אם כן אני אדע שאולי זה יהיה רגע לא מתאים, כי לפני כל צופה שתהיה, מגיע לך קודם לסיים את הביס, או להרגיע את ליה, או לסיים לדבר עם חברה.
  אני מקווה שעכשיו תהיה לך גם הרגשה טובה עם הפעילות שלך בערוץ, שידעו לפנות אלייך בזמן הנכון, שיפסיקו עם התגובות הפוגעות – ושאת תוכלי להיות את – אשלי, שאפילו מאחורי מצלמה ומסך אני מרגישה שהיא בן אדם מ ד ה י ם!!!!
  אוהבת אותך מאוד !

  הגב
 • טליה

  אשלי כל הכבוד לך! אבל אף פעם אל תדחקי בעצמך מעבר למה שאת מסוגלת.
  אם את מרגישה שהעבודה פוגעת באיכות החיים ובשקט הנפשי שלך, אז אולי כדאי לך לעצור רגע ולחשוב לאן זה מתקדם.
  אף פעם אל תכריחי את זה עצמך לעשות משהו שעושה לך לא טוב כי את מפחדת לאכזב את הצופים שלך!

  הגב
 • אביגיל

  אשלי יקרה,
  אני לא מגיבה ביוטיוב מהסיבה הפשוטה שאני באמת לא יודעת איך והמקום היחיד שמצאתי לכתוב לך הוא פה 🙂
  אני עוקבת עקבית אחרי הסרטונים שלך, כשהעלית את הסרטון "קהל בוגר, איפה אתן"? ממש רציתי להגיב ולא ידעתי איפה אז סוף סוף יש מקום מוכר לי.
  אני לא מכירה אותך אישית כאדם אבל ממה שראיתי את נראית לי אדם שמאד מאד איכפת לו מהאחרים, לכן את מנסה לתת לנו כל כך הרבה- כלים לאיפור, לחיים, בגדים, חזיות והרבה מהשאר.
  אני חושבת שאם למישהי לא נאה מה שאת מעלה שפשוט לא תיכנס ולא תסתכל, אותך זה בכלל לא צריך לעניין. אני יודעת שזה יכול להיות מאד פוגע כי את משקיעה שעות על גבי שעות בעבודה שאת כל כך אוהבת למרות כל הקושי והמורכבות, ובכל זאת את מנסה ומצליחה להגיע לכל אחת מאיתנו. מנסיון ובכנות אני אומרת לך- שכל אחת תחשוב מה שהיא רוצה, אין מה לעשות. יש ריבוי דעות וגם אם תגידי איזה יום מקסים היום תמיד תהיה מישהי שתעשה את הקונטרה ומעבר לכך אפילו תגיב בצורה גועלית ומעליבה. יש אנשים שפשוט חסרה להם דרך ארץ ואת זה את כבר לא צריכה להוריד לפסים אישיים, ההיפך, זו הבעיה שלהן שרע להן כל כך עם העולם!
  אני יודעת ומחזיקה ממך על הליין החדש של ההלבשה התחתונה ומאד אהבתי את הפתיחות! אני דתיה, נשואה, עם ילדים ועדיין מאד מאד אוהבת את הערוץ וגם אם תדברי שם על יחסים, טמפונים ומה שזה לא יהיה אני ועוד מיליון כמוני שם! הערוץ עוד יגדל ואיתו את ואנחנו, השאלה היא איך את מתייחסת לדברים ולאילו פסים את בוחרת להוריד את הדברים.
  אני סומכת עלייך שיש לך שיקול דעת ואת בחורה חכמה מאד, ולכן אל תיקחי ללב דברים שפשוט לא שווים את זה, תראי לאן הגעת!!! אני מכירה אותך בערך שנה וחצי ממש לא באופן אישי ועדיין גאה בך.

  אני מאמינה שתצליחי בליין של המברשות וההלבשה התחתונה וכל דבר שידך משגת.

  חזקי ואמצי וישר כוחך, אל תתני לאחרים שמנסים להוריד אותך או להגיב בצורה מגעילה להוריד ממך את הרוח הכל כך חיובית שלך (ולא, החיים של אף אחת בעולם לא מושלמים- וטוב שכך) ולהוריד לך דמעות. דמעות שוות רק כשמדובר באדם יקר ונכון כשפוגעים בהשקעה שלך זה כואב, אבל זה תמיד יקרה, פשוט תיזכרי את כל מי שכן עומד לצידך וה: א'-ב' זה עידן ליה אמא שלך שכל כך תומכת ועוד מלא מלא מלא אנשים סביבך.

  מאמינה בך ומודה לך על כל סרטון, כתבה והשקעה.

  BTW- איך מגיבים ביוטיוב??

  אוהבת!
  אביגיל

  הגב
 • אליה

  מדהימה
  למדתי עלייך עוד משהו ושוב הוכחתי לי שבלי מסכות,בלי שקרים וצביעות והעולם יפה יותר

  אוהבת בחזרה 🙂

  הגב
 • רתם

  אשלי את פשוט מדהימה. התחלתי לעקוב אחריך לפני כמה חודשים, ואני פשוט לא יכולה להפסיק. אני חושבת שאת מודל לחיכוי וזה שאת מאוד פתוחה עם הצופות נותן תחושה של קרבה. את הפכת לכמו אחות גדולה שמייעצת בכל נושא ממקום של ניסיון. אני מתה על השגיאות האלה שלך בכתיבה ולפעמים גם בדיבור וזה רק אחד מהדברים שהופכים אותך לבן אדם האמיתי והמדהים שאת.
  כבר מחכה לסרטון הבא

  הגב
 • אושרת

  היי אשלי,
  אני מהצופות הבוגרות, אני צופה בך כבר 3 שנים ומאוד אוהבת את הערוץ שלך, למדתי ממך המון.
  אני כל כך גאה בך שהגעת למקום הזה, להצלחה שלך, ולכל הדברים שמתווספים להצלחה של הערוץ, אם זה נסיעות לחו"ל, פרסומות וכו', הרווחת את זה ביושר ומגיע לך! את משקיעה בערוץ, הסרטונים שלך מעניינים, גם בערוץ הראשי וגם בבהיינד דה בקשיז. כואב לי כל פעם לשמוע שאת נפגעת מהערות זדוניות כאלה ואחרות, אבל תמיד יהיו הערות כאלו, אנשים לא אוהבים לפרגן להצלחה של אחרים, במיוחד פה בארץ.
  מקווה שתמשיכי להצליח בכל מה שאת עושה, אני מחכה למברשות שלך בקוצר רוח!
  תדעי לך שאת מודל לחיקוי, מאז שהערוץ שלך גדל ופורח, נפתחים מלא ערוצי יוטיוב בארץ, דבר שקודם בכלל לא היה, אבל אשלי יש רק אחת ואף אחת לא תוכל להיות אשלי חוץ ממך !

  הגב
 • לילי וולף

  היי, את מרגשת ואני ממש כואבת את כאבך. מעצבן שאלו התגובות שקיבלת על פרויקט שבנית בשתי ידיים. אני מאמינה שהתגובות האלו לא מייצגות את רוב הצופות שלך וגם לא את רוב הנשים כאן בכלל. אני אוהבת שאת מעודדת פתיחות וליברליות במה שאת מציגה. כל הכבוד לך על הכל. לא מגיע לאף אחד שיעליבו אותו ככה, לא עשית דבר רע. המשיכי בדרכך. את עושה טוב לכל כך הרבה אנשים…

  הגב
 • אנונימית

  אוקיי בדרכ אני לא ככ מגיבה בסרטונים ופוסטים אבל בפוסט הזה חשוב לי להגיב בגלל שאת הכי אמיתית איתנו ואת צודקת סהכ תודה לך, על הכנות שלך, תודה על הכל.
  באמת את הפכת אותי לבנאדם טוב יותר. ומעבר לזה.
  אני באמת מבינה אותך. זה קשה אני מודה אבל הכי חשוב שהיית את עצמך ופתחת לנו את הלב וסיפרת לנו איך את מרגישה.
  תודה אשלי!

  הגב
 • שובל

  אשלי !
  ראיתי את התמונה שהעלת לאינסטגרם ומיהרתי לראות על מה דיברת.
  כשנכנסתי הבנתי שרשמו לך תגובות רעות שפשוט כשהמשכתי לקרוא הבנתי עד כמה זה פוגע ומעליב שרושמים משהו לא טוב(לא שאני יעשה את זה …)
  כשהמשכתי לקרוא התחלתי לבכות כי הבנתי עד כמה את אוהבת איתנו גם אם זה רק מהיוטיוב!
  אני אשמח אם תמשיכי לעשות סירטונים ואת מה שאת אוהבת זה מה שהכי חשוב!
  אני אוהבת אותך ואת הסירטונים שלך!
  אין עלייך!
  אני ממליצה לך לא לשים על כל אלה שרושמות או רושמים תגובות רעות זה אך ורק מקנאה!
  ככה אני גדלתי ולזה אני דוגלת מי שמציק או אומר דברים רעים זה אך ורק מקנאה!
  את מהממת אני מקווה שאת קוראת את זה ושוב התחיל לרדת לי דמות כי אני מבינה עד כמה אנשים מקנאים בזה שיש לך מלא אוהבים ואוהבות!
  אני אחת מהם אין עלייך מושלממממתת
  אוהבת מלא מלא שובל ברוך!
  אני ישמח אם תירשמי לי תגובה או מייל חזרה
  Barvch.suval@gmail.com

  הגב
 • אלונה

  אשלי אני רוצה לשלוח לך חיבוק והמוןן אהבה את מקסימה ומדהימה .
  האנשים האלו שכתבו לך דברים לא נעימים אין להם שום טיפת רגש או מודעות עצמית ולכן לא צריך בכלל להקשיב להם.
  יש לך כלכך הרבה צופים וצופות שאוהבים אותך ומפרגנים לך המון .
  מאחלת לך להמשיך להצליח בכל מה שאת עושה ולהיות הכי מאושרת שאת יכולה כי מגיע לך ולמשפחה שלך 🙂
  נשיקות אלונה 3>

  הגב
 • הילה יהודה

  היי אשלייי אני ממש ממש התרגשתי לקרוא את מה שכתבת את ממש ממש צודקצ אני כל כך שמה שאני מכירה אותך אני כל פעם מחדש מופתעת מהכמות שבה את משתפת אותנו בחייך ובאמת שאת מספרת לנו הכל אני מרגישה כאלו אני מכירה אותך המון המון זמן ולגבי הבנות האלו שרושמות לך תגובות כאלהה זה כל כך עצוב לי שאת מעריכים מה שאת מנסה לעשות למשל עם התחתונים…את מנסה גם להראות שאת רוצה לעשות דברים פנימיים ולתת לנו הרגשה יותר טובה והן רק מנסות למצוא את הדבר הרע בזה אני באמת לא מבינה אותם אנחנו בנות ומותר לנו לדבר על דברים כאלה ובאמת מי שלא מתאים לך שתעזוב את הערוך אז כמו שהבנת אני מאוד שמחה להשאר איתך ומקווה שאני ישאר איתך עוד שנים ארוכות את אפילו לא מבינה כמה הביטחון העצמי שלי עלה רק בזכותך אני ממש מודה לך את באמת בנאדם מדהים ומי שלא רואה את זה באמת מפספס אני כל כך אוהבת אותךך ומקווה שיהיו לך רק תגובות טובות ובנות שיבינו אותך לא סתם כאלה שירצו לפגוע בך את בן אדם מאוד חזק ובשבילי את לא "מפורסמת" את "אשלי וקסמן בקשי"
  #בקשיתלנצחח#

  הגב
 • אירנה

  דבר ראשון את חחיבת להעביר את האופציה של ההגבה למעלה,יש לך 100+ תגובות ואם מישהי רוצה להגיב היא צריכה לרדת את כל התגובות?
  אוקי ועכשיו אני חייבת להגיב למה שאמרת
  יש הרבה אנשים ואפילו לפעמים אני שאם את זוכרת אותי פשוט לפעמים לא יכולים להחזיק את עצמם,נגיד במפגש בחיפה איך שראיתי אותך התחלתי לבכות,לא יכולתי כבר לחכות שחברה שלי תסיים לחבק אותך כדי שאני יקפוץ אלייך,כי אנחנו כצופות שרואות אותך דרך המסך רוב הזמן לא יכולות לחכות כדי לראות אותך במציאות,לחבק אותך,לדבר איתך ושלא הכל יהיה דרך המסך ודרך המקלדת
  אני ממש מבינה אותך ושמה לב שבתקופה האחרונה את כבר לא יכולה לומר איפה תהיי או איפה תבקרי בלי להפוך את זה למפגש מאורגן כדי שלא יהיה בלגן,ואני גם מבינה שזה לא כזה קל לצלם וולוג בימים שמחים שאת אם המשפחה ונהנת ואז שואלים אותך אם את גם עצובה לפעמים,כי אנחנו כצופות רואות בך רק את הצד השמח והמאושר ואני כן מבינה שלא כולם מושלמים ושיש תקופות וימים שהם קשים,ושאין מצב רוח אבל יש בנת שלא מבינות את זה ולא רואות את זה כי הן אולי עדיין קטנות או שפשוט הן קולטות מה שהן רואות
  אז מה שבאתי להגיד פה שאף אחד לא מושלם ושיש לך זכות להיפגע,להתעצבן ולהסתגר לפעמים כי לפעמים זה קשה ואין אף אחד בעולם שכל החיים שמח ומאושר
  אז אני אוהבת אותך ושמחה שפרקת פה❤

  הגב
 • מושקא

  היי אשלי,
  את מקסימה ואני נהנת לצפות בך תמיד
  למדתי ולומדת כל הזמן ממך המון על איפור
  עלי והצליחי
  אחת מהקהל הבוגר.

  הגב
 • נוגה לוי

  אשלי את פשוט מדהימה!!
  אני ממש אוהבת אותך ומעריכה אותך על מי שאת ועל מה שאת עושה
  אל תיתחסי לכל התגובות הרעות זה סתם אנשים שמשעמם להם והם מקנאים בך על כמות האהבה שאת מקבלת!!!
  אוהבת הכי שיששש!!!!!!!

  הגב
 • ענבל הראל

  היי אשלי,
  אחרי שקראתי את כל הפוסט המדהים והמרגש הזה יש לי כמה דברים לומר:
  א. מקווה שלא נפגעת (אם קראת) את התגובה שלי על הדוגמנית, זה הכי לא נגדך זה אמור להיות מחמאה כי אני רואה אותך כאישה מדהימה שמעצימה נשים כל כך ורק רציתי להציע עוד דרך 🙂 אם את לא יודעת כעל מה מדבר זה בתגובות של הסרטון שהצגת את התחתונים..
  ב. תודה רבה! על הכל! את פשוט מדהימה!
  ג. חיכיתי מלא זמן שתגידי שאת מרחיבה את הנושאים למעבר לאיפור וטיפוח (למרות שזה כבר יותר נרחב מזה) ואני ממש שמחה על זה:)

  הגב
 • Moyan_b15

  היי אשלי,מה שלומך? קודם כל את מקסימה ואת לא צריכה להיתייחס לתגובות מרושעות של אנשים מאוד היה לי עצוב לקרוא על זה שאת בודדה אני שולחת לך חיבוק וירטואלי יום/ערב מצויין לכולם 🙂

  הגב
 • רחלי

  וואו… קראתי כל מילה!! אני כ"כ מבינה אותך!!!

  מרגישים את האהבה שלך למקצוע ולאנשים ולהכל!!
  תודה שאת אומרת לנו!!!

  אני בד"כ לא קוראת תגובות בכלל לסרטונים שלך. רואה את הסרטון, לוחצת לייק ויוצאת.. (ואחרי שעה נכנסת לראות אולי העלית עוד סרטון)..

  האמת שכבר כמה ימים אני רוצה לשאול אותך איזה שאלה בעניין התחתונים.. אני חושבת שאני אמצא עכשיו את הזמן , שניה אחרי שאשלח את התגובה אשלח לך תגובה גם לסרטון). [ואני עוד בחורה חרדית!!!!!!]

  זה שיש אנשים שלא מפרגנים, או חושבים שלא נוע או משו אחר- שיעברו הלאה!! למה קיימת כותרת לסרטון???? בדיוק בשביל אנשים כאלה!!!!!

  אני מאד נהנתי לראות שאת מתרחבת גם להלבשה תחתונה, במיוחד שהמחירים סבירים. כל אישה אוהבת להיות מטופחת, ואני כ"כ הזדהיתי איך שאמרת שלצבע של ההלבשה תחתונה שלך יש השפעה על כל היום, כי גם אני כזו!!!!

  מצטערת מאד לשמוע שככה גרמו לך להרגיש!!! אבל אנחנו כ"כ אוהבות אותך!!!!! המלצתי עלייך לגיסתי ולאחיינית שלי, והן צופות שלך גם 🙂

  תמשיכי עם כל מה שאת עושה בלי לפחד מאף אחד!!!!! אוהבת אותך!!!!!

  הגב
 • טלי מינץ

  אשלי. אני לא יודעת מאיפה להתחיל. אני לא יודעת אם בכלל תקראי את זה ומה הסיכוי שלי לקחת את תגובתך. אבל אני הרבה זמן רוצה לכתוב לך. אני צופה בך כמעט שנתיים, אני עוקבת אחריי הערוץ שלך והוולוגים שלך באופן מאוד מאוד קבוע ובתדירות מאוד גבוה אני יכולה להגיד לך מה לבשת ואיזה איפור היה עלייך בכל סירטון. אין לי את האפשרות לבוא למפגשים ואני גם לא מגיבה לך על הסרטונים או עושה לך לייקים, אני יושבת בבית ופשוט נותנת לעצמי את ההזדמנות להנות ממך. לו דווקא מהסרטונים שלך, אני יכולה להגיד לך עם יד על הלב ובלב שלם שאת המודל לחיקוי הכי מדהים והכי אמיתי שייצא לי להכיר. יישמע מצחיק בטח אבל אני מרגישה חלק מהמשפחה שלך, מרוב שאני כל כך "עוקבת אחרייך" בין אם זה רואה את כל הוולוגים שלך או את כל הסרטונים שלך כל פעם מחדש. אני רק רוצה להגיד גם שעידן הוא באמת חלום של כל אישה ושתשמרי עליו וכמובן שהוא יישמור עלייך, הוא באמת טעם של כל בחורה ואתם מדהימים ביחד. וליה? פשוט יפייפיה. אני כבר האמת יותר ממעריצה, אני מרגישה שאת כמו האחות הגדולה שאף פעם לא הייתה לי, זאת שאף פעם לא תפנה לך גב וזאת שתמיד רוצה לעזור ורק לתת. למדתי ממך שאפשר להיות בן אדם טוב גם מבלי לבש משהו בתמורה! באמת החלום שלי לפגוש אותך, ואני לא מתכוונת להיות מהבנות שמחכות לך מתחת לבית כשאת בדיוק בדרך החוצה עם ליה, או לחכות לך ולצרוח לך ליד הכביש, באמת חלום קטן, לפגוש אותך , שתלמדי אותי כמה מהטיפים שלך של איפור אבל בעיקר על עצמך. אני מאוד רוצה לפגוש אותך ופשוט לדבר על הכל. אני מרגישה שאת כמו חברה שכל ילדה הייתה רוצה. את מדהימה אשלי, ואלו לא עוד שש אותיות, זו המשמעות. אם היו עוד אנשים כמוך העולם בהחלט היה נראה אחרת, ואת צריכה להיות גאה בעצמך כי הרבה אנשים היו רוצים להיות את. לא בגלל הפרסום, לא בגלל שאת מאפרת אלופה, אלה בגלל מי שאת ומה שאת.
  ריגשת אותי מאוד. קראתי הכל, מילה במילה ואני חושבת שאת צודקת ב 100 אחוז, זה היה כל כך מרגש שסוף סוף החלטתי לקחת אומץ ולכתוב לך. השארתי לך את המייל שלי למקרה ואולי ייקרה נס ואולי תחזירי לי תגובה קטנה או מילה כי מאוד חשוב לי לדעת לפחות שקראת את זה, אני בטוחה שאני לא הראשונה ובטוח לא האחרונה שאגיד לך שאת אדם מיוחד. אבל בתור מעריצה מספר 1 ובתור מעריצה שנמצאת איתך לאורך המון זמן ויודעת עלייך המון חשוב לי שתדעי את זה גם ממני ותדעי אולי אפילו על קיומי חחחח…
  יש המון סוגים של אנשים בעולם, יש קנאים, יש לא מפרגנים, ויש אנשים שפשוט משעמם להם.
  זה ברור מאליו שאפילו לזמרים ולדוגמניות ולכל המפורסמים יש מבקרים ואנשים שלא מעודדים את העבודה שלהם וזה בסדר.
  אבל את צריכה לזכור אשלי, את מיוחדת. ואם יש כמה ילדים שמאוד משעמם להם בחיים ומחליטים לכתוב לך תגובות רעות זה יחזור להם בסיבוב הבא אני מבטיחה, יש לך כל כך הרבה טוב לב את רק רוצה לרצות אותנו את רק רוצה לעזור לנו את באמת נטו בשבילנו.
  אני רוצה להגיד לך תודה, אישית. לא רק לימדת אותי איפור אלה כי לימדת אותי לחיות יותר טוב! לא שהיו לי חיים נוראיים אבל לימדת אותי כל כך הרבה. שקשה להסביר את זה בצורה כזאת. ואולי יום אחד החלום שלי יתגשם ואני אזכה לראות אותך, לחבק אותך ופשוט לדבר. וכמובן בין היתר להתאפר חחח אבל אני באמת חושבת שאת אדם שראוי להערצה ואת צריכה להיות גאה בעצמך. אני מקווה שלפחות תקראי את זה, יש לך כל כך הרבה מעריצות בטח כולן מגיעות לכל פגישה וכולן צורחות ומחכות לך ליד הבית .
  אני מקווה שאני אוכל לפגוש אותך גם ופשוט להנות מהרגע שאת איתי. אני אוהבת אותך מאוד. ♥

  הגב
  • קטיה

   מסכימה עם כל מילה שלך, טלי. אני בת 27, צופה באשלי כבר שנה (ובכל הסרטונים עד אז) ובדיוק כמוך לא מגיבה כמעט אף פעם. מקווה, בשבילך וקצת בשבילי, שאשלי תקכא עת זה ותענה 🙂

   אשלי, את מקסימה ואל תתני לאף אחד להרוס לך!!!!!!!

   הגב
 • עמית

  היי אשלי מאוד ריגש אותי מה שכתבת ואני מבינה אותך!! אני מאוד מעריכה את ההתאמצות שלך❤️ אבל יש משהו שרציתי לשאול
  לפני כמה שבועות ערכת הגרלה של הדריי שמפו של אמיקה ולא אמרת מי הזוכות… אשמח מאוד אם תעני לי???

  הגב
 • תאיר

  היי אשלי .
  קראתי את כל הפוסט ורציתי להגיד לך שאת מהממת ואפילו מודל לחיקוי עבורי ועדין לא הייתה לי את האפשרות לראות אותך או להגיע למפגשים יש תחומים שאת מאוג עוזרת לי
  וזהו… אני גם רוצה לאחל לך בהצלחה עם התחתונים והגוזיות (שבטוח אני יקנה!!!!) וגם עם המברשות(שגם אותם אני יקנה!!)
  אוהבתתתת מלא מלאאאאאא♥♥♥♥

  הגב
 • ספיר

  אשלי המדהימה , אני איתך כבר מההתחלה שהיית בלוגרית בתחילת דרכה סקירות של גלוסיבוקס עם מבטא חמוד וכובש !! את כשית דרך מדהימה , הגעת למעמד שהרבה חולמים להגיע היום , את ללא ספק אחת מחלוצות היוטיוב הישראליות ! מה שהכי מיוחד בך זה שאת מראה לנו ללא הפסקה שאת בן אדם ! את עייפה , עצובה , עם חצרונים לפעמים וזה מה שיפה והופך לדעתי את הערוץ שלך לכל כך נגיש לכולם ! תמיד יש את אלה שלא מרוצים , יתלוננו וזה בכל דבר בחיים ! את תעסקי במא שבא לך ! תחתונים ותחתוניות עם צריך ! בכל מקרה תמשיכי להיות את כי זה מה שעושה את הצפייה בך לכיפית ומהנה ! תשמרי על שפיות כי זה הכי קשה בשנת 2015 ותצליחי ותגיעי הכי רחוק שאפשר !!!!! ( אני בזכותך לפני כחודש פתחתי ערוץ משלי וזה הכי כיף בעולם )

  הגב
 • מיה

  אשלי, את כל כך צודקת לגבי שאנשים לא מדברים בהיגיון כשמגיבים ככה על ההלבשה תחתונה. אנשים הפכו כל דבר שקשור במיניות/חשיפה של הגוף לדבר שאסור לדבר עליו, בטח שלא עם ילדים ונוער חס ושלום! כמובן גם כמו שאמרת – לגבי מחזור וכו'. תדברי, תשתפי את התובנות שלך, את לגמרי צודקת ולדעתי אנשים שמפחדים כל כך מלדבר על מיניות/מחזור הם פשוט לא מתאימים את עצמם למאה ה21. אלו דברים שצריך לדבר עליהם, אחרת איך נדע?
  אגב, אם גבר היה משיק ליין הלבשה תחתונה, אני בטוחה שהיו הרבה פחות תגובות רעות. לגברים כמובן מותר לחשוף את הגוף ולנשים אסור. בטח שלא לנערות. אם תחשבו על זה, חזיה ותחתונים מכסים יותר ממה שבוקסר מכסה לגברים, אז מי פה חשוף עכשיו…? 😉

  הגב
 • טלי

  היי אשלי
  אני בדרך כלל לא מגיבה רק מסתכלת לומדת ונהנית, הפעם אחרוג ממנהגי
  נכון לא כל דבר שאת אומרת מראה או עושה אני מסכימה ,אבל עדיין צופה בך ,יש לך יכולת לרתק ולעניין כנראה זה נובע מהפשטות והכנות שלך. מי שלא יודע לסנן את הדברים שלא נראים לו ואוהב לזלזל לפגוע ולהשמיץ זו בעיקר הבעיה שלו כאדם ובטח לא שלך . חזקי ,לעתים אנו משפעים בדרכים רבות ואני מרגישה שאת יודעת זאת לכן את ממשיכה ,תתעלמי ותעשי רק מה שהלב שלך חפץ.

  הגב
 • אפרת :)

  אשלי, את מקסימה!!
  וכול הכבוד לך על אומץ הלב והכנות הנפלאה לכתוב את מה שבליבך…
  אני מעודדת אותך להמשיך ולהעלות סרטונים, ולוגים ופוסטים
  על כל עולם הנשיות, האמהות, ההריונות והלידות, הטיפוח, הזוגיות, האופנה וכו'-
  כי בעיניי זה ממש מעניין לשמוע ממך על העולם הזה
  (ואני כמוך נשואה ואמא לקטנטנים :))
  המון בהצלחה
  ושנה מקסימה!!!

  הגב
 • נועם

  היי אשלי יש פה מיליון תגובות אז אני לא יודעת אם את קוראת או לא ואני אף פעם לא מגיבה למרות שאני צופה בכללללל הסרטונים ואני חושבת שהפעם זאת הזדמנות טובה להגיד לך תודה שבזכותך אני נכנסתי לעולם האיפור ובחרתי בזה בתור מקצוע לחיים, בחרתי לעשות את מה שאני אוהבת בזכותך ואני לא נותנת לדעות רעות כמו "מאפרת זה לא מקצוע" להשפיע עליי כי הוכחת לי שמאפרת זה אחלה של מקצוע (אגב כמה פעמים שאלת על הקהל הבוגר אז אני בת 18 חחח ואני פה ואני רואה את הכל) בקיצור תודה רבה מקווה שתראי את זה ושתביני שאת ממש משפיעה לטובה על הרבה הרבה בנות?

  הגב
 • אחת שצופה כבר שנתיים

  שלום אשלי,
  אני גדולה ממך בכמה שנים ואני צופה בשני הערוצים שלך ומאוד אוהבת לצפות בעיקר בערוץ ביהיינד דה בקשיז.
  יחד עם זאת, חשוב לי להגיד לך כמה מילים:
  כל הטיסות האלו שברור שהם יח"צ ושיתוף הפעולה עם כל מיני חברות טיפוח זה כבר לא היה זה… זה היה יותר מדי מסחרי. וכן אני לגמרי בעד שתתקדמי ולהתמסחרר זו לא מילה גסה אבל זה קצת צרם לי אני חייבת להגיד. זה היה טו מאצ'.
  הדבר השני והעיקרי שאני רוצה להתייחס אליו הוא המפגשים שאת עורכת.
  אני יודעת שאת משקיעה והכל אבל וזה אבל גדול, אני חושבת שאת שוכחת שאנחנו בישראל ובישראל, תגידו מה שתגידו, עם כל הסיסמאות של "בקשית אמיתית לא דוחפת" – אנשים ובעיקר צעירות ידחפו ויצעקו בלי הפסקה… לא משנה כמה תבקשי. לאנשים אין כאן מודעות לסבלנות וסובלנות.
  עד היום, לא קרה כלום אבל המפגשים האלו מאוד מפריעים *לשאר האנשים שמטיילים בקניון* ואולי שווה לך לחשוב על מקום אחר שהוא לא קניון למטרות המפגשים האלו.
  תחשבי שחס וחלילה אם יקרה משהו ויצטרכו לפנות את כל הקניון מכל סיבה שהיא, מה יהיה בכל הדוחק הזה בגלל הבנות? מה יהיה אם אחת הבנות תפצע או תתעלף או משהו כזה?
  אני לא יודעת אם שמעת על האסון של פסטיבל ערד – תשאלי את עידן. עם כמה שתארגני וכמה שתציבי שומרים את לא יכולה לדעת מה יקרה.
  בגלל זה קניון, עם כל הכבוד, זה ממש לא מקום למפגשים כאלה עם נערות צעירות שמתלהבות וצורחות בלי סוף. (ולא, אין כאן שום כוונה לפגוע בנערות . )

  דבר אחרון, יש תחושה שאת כל הזמן מנסה להסביר את עצמך ולמה את פועלת כך ולמה המחיר הוא כך וזה נראה שאת לא עם בטחון עצמי וחבל.
  כאילו שאת זקוקה לכל התגובות של מהממת ומושלמת כדי להמשיך הלאה.
  מהצד זה נראה מוזר ונראה כאילו את "חיה על התגובות". כי אין לך סיבה להתבייש בכלום.
  יצרת מוצר קבעת מחיר? זהו. נקודה. לא להסביר, לא לתרץ.
  הבנות צריכות להבין שאם יש מוצר יקר שהן לא יכולות להרשות לעצמן – אז לא קונים עד שיגיע יום שבו הן יחסכו קצת או שיקבלו כסף מתנה ליום הולדת ויוכלו לקנות. וזה לגבי כל דבר בחיים לא רק לגבי המברשות.
  בטח לא לחסום תגובות.
  שיהיה בהצלחה מכל הלב!

  הגב
 • Roten

  היי אשלי
  1. את מדהימה
  2.אני מעריצה מאוד טובה שלךךךךךך
  3.אנחנו כאן איתך אין לך מה לדאוג או דברים כאלה יש לך אותנו

  הגב
 • נעה

  היי אשלי, התחלתי לצפות בסרטונים שלך לפני 3 שבועות בערך.
  אני עדיין מרגישה קטנה מידי בשביל להתאפר,וזה נכון.אני באמת קטנה מידי.אבל רציתי להגיד לך שאת פשוט מושכת אותי לעולם האיפור,ולפעמים אני פשוט סוגרת את עצמי בחדר, ומחפשת שיטות חדשות ומגניבות לאיפור, חלק בהשראה ממך וחלק אני פשוט ממציאה. אחר כך מורידה את האיפור, יוצאת מהחדר ואף אחד לא מבין מה עשיתי בחדר כל כך הרבה זמן. אז כן, זה מעסיק אותי וממש מגניב לדעתי. איפרתי פעם את בת דודה שלי, וזאת הייתה הפעם הראשונה שאיפרתי מישהו חוץ מאת עצמי. היא הסתכלה במראה ולא האמינה שזאת הפעם הראשונה שאיפרתי מישהו.
  ואני גאה בעצמי,כי יצא לי יפה.כי הסתכלתי על כל המדריכי איפור שלך! אז רציתי לומר לך תודה♥ אוהבת!

  הגב
 • מוריאל

  היי אשלי
  אני רוצה לשאול אותך משהו בקשר לסדנה.
  אם אני רוצה להירשם לסדנה עם חברה שלי איך אני עושה זאת?
  אשמח אם תעני לי ואפילו מישהי שיודעת.
  LOVE YOU

  הגב
  • ספיר

   אשלי העצה שלי שתמנע מתגובות של לא צנןע וכו זה פשוט לפני תחילת הסרטון להודיע על הגבלת גיל(בעיקר בנושאים כמו מחזור פוריות ועוד…) פשוט תודעי שזה 11+ מבחינת גילאים (או כל גיל אחר שנראה לך מתאים לתכנים) אני ממש אוהבת אותך!

   הגב
   • רותם

    היא לא צריכה לעשות הגבלת גיל. כשהיא מכלה סרטון לערוץ שלה זה סרטון שכל אחת צופה שלה תוכל לצפות בו. וגם ילדות בנות 8 או אפילו 6 יכולות ואפילו רצוי שידעו על מחזור כי זה לא משהו גס זה לא משהו לא לעניין זה משהו שכמעט לכל אחת קורה!

    הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *