בלוג סקירת השווה בין המסקרות החדשות של לוריאל לבנפיט

סקירת השווה בין המסקרות החדשות של לוריאל לבנפיט

היי גיייייז!

אני כבר כמה ימים משתמשת במסקרות החדשות של לוריאל ושל בנפיט ושמתי לב שלמרות שהן אמורות לעשות דברים שונים לגמרי הן נותנות מראה די דומה. אז החלטתי לעשות סקירה אחת שתשווה בין שתיהן!

IMG_0609

נתחיל עם העממית יותר של המסקרה מיס מנגה של לוריאל שמפורסמת בכל מקום שאפילו עידן הכיר אותה מכל הפרסומות! היא מגיעה באריזה חמודה והשם החמוד לגמרי עושה חשק לקנות ולנסות. האפליקטור גמיש מאד כך שבאמת נוח להניח את המסקרה. המברשת מיוחדת בזה שהיא “מחודדת” מעבה לצר עם אורך משתנה של הזיפים. בנוסף הם מפוזרים בספירלה כך שבאמת ההנחה כל כך נוחה.

IMG_0619

המסקרה אמורה להניק מראה של נפח מוגזם (MEGA VOLUME!). אני מצאתי שהפורמולה שחורה מאד, קצת כבדה ומעניקה נפח עם מעת גושים אבל לא ברמה שהפריע לי. החומר לא מתייבש כך כך מהר כך שניתן לעבוד עם המסקרה ולסדר את הריסים בדיוק כמו שאת רוצה.

המסקרה החדשה של בנפיט ה-ROLLER LASH אמורה להיות מהפכנית בזה שהיא מרימה את הריסים ושומרת עליהם מוראמים למשך כל היום כך שלא צריך מעגל ריסים. האריזה מזכירה קצת רולים לשיער ולכן אני חושבת שמשם השם “רולר-לאש”. הארוזה מהממת בעייני והידית הסיליקונית מעניקה אחיזה נהדרת למסקרה.

IMG_0617

בדומה למסקרה אחרת של בנפיט שאני אוהבת ה-THEY’RE REAL MASCARA, המברשת סיליקונית אך הפעם הזיפים קטנטנים והמברשת מעוקלת ולא ישרה. כשפתחתי את האריזה בפעם הראשונה הייתי מאד מאד סקפטית שזיפים כל כך קטנים יכלו לעשות משהו משמעותי לריסים שלי. גם כאן הפורמולה שחורה מאד אך האפליקטור יוצא עם כמות קטנה של חומר והפורלומה עצמה קלילה כך שלא תכביד על הריסים. הזיפים הקטנים מצליחים לתפוס את שורש הריסים וממש להרים אותם בצורה מושלמת!

IMG_0613

לצורך השוואה, בצד ימים הנחתי את בנפיט (בלי מעגל ריסים לפני) ובצד שמאל את של לוריאל (עם מעגל ריסים לפני). ניתן לראות שהאפקט נראה כל כך דומה. המסקרה של בנפיט באמת הרימה את הריסים בדיוק כאילו השתמשתי במעגל!

IMG_0614

שתי המסקרות מעינות מראה של ריסים יפים ומופרדים, אך המסקרה של לוראיל באמת מעניקה קצת יותר נפח וצד שמאל כן נראה יותר מלא אך אין ספק שלמסקרה שאמורה להיות סופר מנפחת היא קצת מאכזבת ולא עמדה בציפיות שלי.

IMG_0626לאחר 12 שעות מלאות חזרתי לבדוק את מצב הריסים. (הייתי צריכה להשתמש בתאורה כבר שממש מסנוורת אז סלחו לי על העיניים ה”כועסות” חחח!) אפשר לראות שבשתי העיניים הריסים עדיין מורמים ונראים נפלא! אף אחת מהמסקרות לא נמרחה או התקלפה עלי! המסקרה של לוריאל עדיין מעניקה מראה יותר מלא בשורש הריס, אבל אורך היא לא נותנת. המסקרה של בנפיט נותנת מראה מורם ועדין ואינה מנפחת או מעריכה.

סה”כ אני מרוצה משתי המסקרות רק חבל ששל לוריאל לא מעניקה סופר נפח כמו שהיא מבטיחה…

הציון שלי למיס מנגה של לוריאל: 7/10

הציון שלי לרולר-לאש של בנפיט: 9/10

*את המסקרה של לוריאל ניתן להשיג בארץ ברשתות שמוכרות לוריאל במחיר של 50-80 ש”ח תלוי במבצעים
*את המסקרה של בנפיט ניתן לרכוש בחו”ל ועולה 20-25 דולר (100-120 ש”ח)