בלוג סקירה: ביוטי פלאש באלם של קלרינס

סקירה: ביוטי פלאש באלם של קלרינס

היי גיייייז!

אני יודעת, אני יודעת, עוד פעם קלרינס!? רק השבוע העלתי סרטון עם מוצרים מומלצים מהמותג לכבוד “קלרינס דיי” (16.2.2015) אבל האמת היא שכשצילמתי את הסרטון הזה אמרתי לעצמי “איך זה שעוד לא הקדשתי פוסט שלם למוצר הזה?!?” למרות שהוא קיבל קצת אהבה בבלוג פוסט על מוצרי טיפוח מומלצים לעור יבש עדיין הרגשתי שאני חייבת לתת במה ל- ביוטי פלאש באלם.

אם אתן חובבות איפור וטיפוח ובמקרה עדיין לא שמעתן על ה- ביוטי פלאש באלם של קלרינס (או במילים אחרות אתן חיות מתחת לסלע – אומרים את זה בעברית?!) אז תנו לי להכיר לכן את קרם הלחות המיועד להארה ומתיחה של העור. עכשיו אני לא יכולה להעיד על “מתיחה” אבל מה שאני כן יודעת בוודאות זה שהקרם פשוט מעניק מלא מלא לחות במיידית וגורם לפנים להיות מוארות וקורנות מבלי להשאיר אותם שמנוניות ולכן מעבר לכך שהמלצתי על הקרם בפוסט לעור יבש/בוגר, אני בהחלט מאמינה בקרם הזה כבסיס לאיפור גם לעור רגיל/מעורב.

אז איך מומלץ להשתמש בביוטי פלאש באלם?

אני ממליצה להשתמש בקרם כפריימר, זאת אומרת כהכנה של העור למייקאפ. (גם ללא מייקאפ הקרם מעניק מראה בריא וקורן). יש למרוח את הקרם על הפנים אבל מומלץ לא לעבד אותו לתוך העור עד שהוא נעלם אלא למרוח את המייקאפ ישר מעליו. ֿ

לעור יבש/בוגר ניתן להשתמש בקרם כמסכת לחות לפני אירוע מיוחד למראה זוהר במיוחד!

לבנות עם עור שמן במיוחד, אני יודעת מה עובר לכן בראש עכשיו: “אחרי כמה שעות אני בטוח יראה כמו כדור גדול של שמן!” אז לא, דווקא הלחות שהקרם מעניק גורמת לתאים לא להפריש עודף שומנים וכך אפילו משפרת את עמידות המייקאפ. (כמובן שלעור שמן מומלץ בכל מקרה להניח פודרה ולעשות “טאצ’-אפ” במהלך היום או אירועים חשובים.)

כן, כן, אני עושה את זה…

ציון שלי: 10/10